Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #316
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    oppppa, nyyd kõik eesti pedod kiirelt kreekasse elukutseliseks !

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #317
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Mida suurem reso seda vähem rikub silmi. Neid kauguseid ei tea..
      linki?

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #318
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Millele linki :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #319
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Millele linki :D
          sellele artiklile, kus kirjas, et see vastab tõele i guess :D ?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #320
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Polegi mingit artiklit, googeldage ise. See peaks ju obvious asi olema.

            "Get a monitor with high resolution. Also, larger the screen the better. That will allow you to enlarge the fonts, which can reduce the strain on your eyes."
            Väsitab rohkem silmi kui sa kuhugi 17' CTR ei tea mis reso urruauku vahid ja pead pingutama rohkem.
            Last edited by qbj0hn; 10.01.12, 15:52.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #321
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Tundub täiesti seosetu lause, mis räägib iseendale vastu. Osta suur monitor suure resoga et saaksid fonte suuremaks keerata ?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #322
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Pigem rohkem pixleid selle all mõeldud imo.
                Lükka ise googlesse "Does bigger resolution of monitor is better for eyes" ja seal vastuseid küll.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #323
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Mida suurem reso seda vähem rikub silmi. Neid kauguseid ei tea..
                  Sellele!

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #324
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Sellele!
                    Eye strain happens when your eyes get tired from too much screen use or focus. Learn 11 ways to relieve eye strain and keep your eyes feeling comfortable.


                    Tip nr4: "When choosing a new flat panel display, select a screen with the highest resolution possible. Resolution is related to the "dot pitch" of the display. Generally, displays with a lower dot pitch have sharper images."

                    Edasi võid ise lugeda.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #325
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Polegi mingit artiklit, googeldage ise. See peaks ju obvious asi olema.

                      "Get a monitor with high resolution. Also, larger the screen the better. That will allow you to enlarge the fonts, which can reduce the strain on your eyes."
                      Väsitab rohkem silmi kui sa kuhugi 17' CTR ei tea mis reso urruauku vahid ja pead pingutama rohkem.
                      Sa võtad mingist suvalisest Yahoo answerist lause ja siis hakkad seda siin tõepähe müüma. Sealne vastaja kiitis ka enda 24" monitori. Nüüd too mulle see obvious link, kuidas jutt vastab tõele näiteks 24" ja 30 tolliste erinevate resolutsioonide vahel. Päriselt ka, mind huvitab!

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #326
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        ma ei määri midgi pähe lmao.
                        Mida suurem reso seda parem ja väsitab vähem silmi mida siin mõista on.
                        Last edited by qbj0hn; 10.01.12, 16:23. Põhjus: loe ülemise lingi artikltit ja muid sadu lehti mida leiad lihtsalt googeldades

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #327
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          See ei saa loogiline olla. Punkt. 14 tolli peal 1920x1080 silm köhib verd. 1280x 960 all fine. KÕik taandub monitori suuruse ja resolutsooni suhtesse.
                          Last edited by Oliverk; 10.01.12, 16:35.

                          Comment

                          • kaval-ants
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 191

                            #328
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Kas täna Elvas kuskilt snussi saaks osta?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #329
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Ok, pmt nõus. Pika uurimise käigus võis taolisele järeldusele jõuda tõesti. Isiklikult tundub, et see vahe siiski äärmiselt marginaalne ning resolutsioon ja punktitihedus käivad käsikäes monitori suurusega.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #330
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                See ei saa loogiline olla. Punkt. 14 tolli peal 1920x1080 silm köhib verd. 1280x 960 all fine. KÕik taandub monitori suuruse ja resolutsooni suhtesse.
                                Lol obv.
                                Ma pole mingi ekspert aga igale kuvarile on mingi reso ju mõeldud ka kasutamiseks? Lambos 10kesi sõita võib olla ka veits ebamugav aga polegi mõeldud 10ekesi sõitmiseks. Monitoril ka mingi kindel reso isegi infos kirjas kui selle poest ostad ju ?
                                Last edited by qbj0hn; 10.01.12, 16:40.

                                Comment

                                Working...