Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
nüüd ma juba tean jah, et kõikidele on pähe kulunud see asi ja ma nägin esimest korda. tuletab sellega ühte vanemat foorumlast meelde kes ei teadnud mis või kes on bänd nimega "singer-vinger"
Algselt postitas KristjanRawk
Vaata postitust
Comment