Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #61
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Iga aasta seda õhtusöök ühele näidatud :P
    nüüd ma juba tean jah, et kõikidele on pähe kulunud see asi ja ma nägin esimest korda. tuletab sellega ühte vanemat foorumlast meelde kes ei teadnud mis või kes on bänd nimega "singer-vinger"

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #62
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Nägin täna kiti ära:D Need ülejäänud näitlejad olid BS aga Ott Sepa osa oli tasemel!

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #63
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Algselt postitas con Vaata postitust
        kes eile telekat vaatas siis äkki oskate midagi soovitada(mis Head tuli üldse ja kuskohast). tuleb netist üle vaadata, muidu ei saa jälle terve aasta pastilaa Tätte kildudest aru.
        tujurikkuja vaata ära kindlasti.



        esimesed seitse linki sealt.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #64
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Vastumeelsust tekitav seik eilsest. Sõitsime sõpradega nende ööbussidega eile koju. Olime vist ainsad eestlased bussis, paksult venelasi täis. Lauldi ja karjuti Россия, Россия...

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #65
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Eesti venelaste tragikoomika. Karjuvad nad, mis karjuvad aga emakese Venemaa põue tagasi minna ei taha kuidagi.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #66
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Vastumeelsust tekitav seik eilsest. Sõitsime sõpradega nende ööbussidega eile koju. Olime vist ainsad eestlased bussis, paksult venelasi täis. Lauldi ja karjuti Россия, Россия...
              ma karjun tavaliselt ise, et nende mainet langetada.

              /Vaja excelit(/oo calc). Mis arvate, kas tänaseks on mõtekam tõmmata MS office pakett ja selgeks teha või pigem juba openoffice. Kumb on lähitulevikus rohkem levinud?

              üks tasuta ja teine mitte. Kuidas erinevad asutused võivad asja näha?
              majanduse offtopicusse panustajad on teemaga ehk enim kokku puutunud ?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #67
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                MS Office saab ka ju tasuta. Vaevalt, et kõik tööandjad teavad, mis openoffice calculator on. Pole oo calc. programmi süvenenud, et väita, kas on põhimõtteliselt tegu sama programmiga. Ma valiks ikka exceli. Tuleb kasuks kindlasti, kui seda programmi valdad.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #68
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  MS Office saab ka ju tasuta. Vaevalt, et kõik tööandjad teavad, mis openoffice calculator on. Pole oo calc. programmi süvenenud, et väita, kas on põhimõtteliselt tegu sama programmiga. Ma valiks ikka exceli. Tuleb kasuks kindlasti, kui seda programmi valdad.
                  firmad pole ju piraadid või olen ma millegist valesti aru saanud? kui tal hinda poleks siis ei kasutakski keegi seda OO

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #69
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Open Office'l on põhimõtteliselt kõik funktsioonid olemas, mis Microsoft Office'lgi. Kui raha välja käia ei taha, siis go for it.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #70
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      enamus firmades on suures osas kasutusel OO, MSO tuleb pigem OEM litsentsina sisse.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Ise kasutan OO Calci ja olen kõik vajaliku ära saanud teha. Avab ka ühtlasi exceli faile ning saab salvestada exceli formaati.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #72
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          enamus firmades on suures osas kasutusel OO, MSO tuleb pigem OEM litsentsina sisse.
                          Kus kohast see info pärineb ? Sõltub ettevõttest. Ma olen töötanud kahes ja mõlemas oli Microsoft Office kasutusel.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #73
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            OEM´id või sisse ostetud? Hetkel on enamus firmasid aru saanud, et MSO´d sisse osta ei ole majanduslikult kasumlik ja liigutakse üha enam vabavara suunas. Eks loomulikult on mõnedes ettevõtetes veel MSO 2003 levinud, aga samamoodi võib ju mõnes kohas ME ja 2000 masinaid olla

                            Kui plaanis nii või naa pirada siis vahet ei ole, minul on masinas mõlemad. MSO küll mingi student litsentsiga

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #74
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Originaalsed ma eeldan, kindel pole.
                              Kui samad programmid sisuliselt, siis tõesti ehk vahet pole. Minul on lihtsalt exceli kogemus, seepärast soovitasin :). Õppejõud informaatikas õpetas meid ikka MO (word, excel ja pp) järgi mitte OO.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #75
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kus kohast see info pärineb ? Sõltub ettevõttest. Ma olen töötanud kahes ja mõlemas oli Microsoft Office kasutusel.
                                Sick sample size.

                                Comment

                                Working...