Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wanapagan
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 310

    #16
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Teeks oma päeviku siia foorumisse? oleks keegi huvitatud üldse?
    turniire mängid usinasti ?, loeks ikka

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #17
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
      turniire mängid usinasti ?, loeks ikka
      Kuna reisin/tripin rohkem, siis ilmselt tuleks sinna rohkem muud möla vast kui pokkerit. Samas viimasel ajal olen paar deep runi saand küll oma väikse volüümi juures ja huvitavaid käsi/situatsioone on olnud küll, aga ei ole viitsimist eraldi teemasi teha turniiride alafoorumisse.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #18
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Head uut kõigile!!!!!

        Sai vana aasta sees veel esimest korda kasinnis ära käidud.. 4.9€ maha gambeldud :D
        Ja nikitheone.. kui sa olid seal patrickus, siis sa olid sa kurt.. peale uusaasta paugutamist läksime patrickusse mingi kella 1 aeg? ja karjusime NIKI NIKI NIKI! keegi ei tahtnud omaks võtta :D

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #19
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          prolly tegi nii

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #20
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Kas kellegil teisel pole tulnud postkasti kirja+CD'd virtualcasino.com'ilt? Täiesti ajuvaba, saadeti mingi kuradi pask reaalselt postkasti, kuigi never pole mingeid kasiinomänge mänginud ja pole kuhugi registreerinud. Insta sõimukiri läks teele ja väga tahaks teada kes minu andmeid lekitas.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #21
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Head uut kõigile!!!!!

              Sai vana aasta sees veel esimest korda kasinnis ära käidud.. 4.9€ maha gambeldud :D
              Ja nikitheone.. kui sa olid seal patrickus, siis sa olid sa kurt.. peale uusaasta paugutamist läksime patrickusse mingi kella 1 aeg? ja karjusime NIKI NIKI NIKI! keegi ei tahtnud omaks võtta :D
              pargis oli palju rahvast? siin oli kasiino ülerahvastatud:S

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #22
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Head uut!

                Sick, õismäel lasti 40min nonstop saluuti.
                Ma ei saanud taksot, niuniuniu.

                Okok, lihtsalt naljatan. Mees kui me näeme, siis ...

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #23
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  NII JA NÜÜD PÄRIS AUSALT
                  KES ON TARTUS ÜLEVLA JA JUUA VIITSIB
                  MINU POOOLT PIND

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #24
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    Kuna reisin/tripin rohkem, siis ilmselt tuleks sinna rohkem muud möla vast kui pokkerit. Samas viimasel ajal olen paar deep runi saand küll oma väikse volüümi juures ja huvitavaid käsi/situatsioone on olnud küll, aga ei ole viitsimist eraldi teemasi teha turniiride alafoorumisse.
                    Kuna ma hetkel veel pool aastat loen nädala-kahe tagant foorumit, siis mina olen selle poolt, et teed just sellise päeviku. Pokkerist saan pidevalt lugeda, aga tripi seiklused on just huvitavamad.

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #25
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      HÄID UUED AASTAID

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        sel uuel aastal on küll tunne nagu oleks aastavehatusega midagi muutunud.
                        Õhk taevas ja ilm kohe olid teised.

                        Ärge olge tõprad. Proovige ikka normaalsed inimesed olla.
                        [YOUTUBE]odoqbwqkQOQ[/YOUTUBE]

                        Kui iga lambi tõbras arvab ja hakkab arvama, et ta eriti solid vend on, siis ongi kõik eriti solid vennad oma arust.

                        Mul oli ka au oma peegelpilti päriselus tegutsemas näha. Konkreetselt sellist venda, et vaatad ja tõmbaba suu muigele, et näe mini-me, ja no ei olnud hea vaade.

                        Kõige rohkem tahaks seda öelda, et kui ainult inimesed, kellel reaalselt midagi tarka öelda on, siia postitaksid, siis vist ainult tolmuahvi postcount tõuseks. Ma eesotsas laseks enda pasa aegade algusest maha ja seejärel kõik muu.
                        See aasta tuli küll väga õigesti.

                        Head uut aastat

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #27
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Head uut aastat, nii rahulikku aastavahetust ei mäletagi. Võsareporteri mao eksperiment oli cool.
                          Raha lasti siin taevasse 30+ min.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #28
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            Head uut aastat kõigile ja et ikka pokkeris hästi jookseks!!!

                            Comment

                            • s1990n
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 107

                              #29
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Head Uut kõgile!

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #30
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                Keegi Spewmonkey MSNi saab PM'ida?

                                Comment

                                Working...