Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Aidake teda!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Ja esimene ja tõenäoliselt viimane 2012 eesmärk täidetud: olla aastavahetusel kaine!

    Ja palju õnne kõigile! 1. jaanuar on tohutult sünnipäevlisi.... vähemalt foorum nii väidab.... Ajuvaba sai 109 aastaseks... vana mees juba.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #3
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Head uut aastat ja igikestvat hiiterit kõigile

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Rahvavaenlane sai ka 13. Nii vanalt üldse pokkerit mängida tohib või?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Head uut!

          Sick, õismäel lasti 40min nonstop saluuti.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Meil kolkas piirduti 10 minutilise väikse põmmutamisega. Koer püsib sellest hoolimata igaks juhuks minu läheduses, järsku hakkavad veel põmmutama.

            Comment

            • vass
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 181

              #7
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              teemapealkiri on WIN:) hästi ranka. ja kuna ise haige ja midagi teha polnd mõtlesin et toksin freerolli. Tasuks 490 $, kahju et FT-s 55 vs AQ ära ei tulnud. Oleks olnud šansi kandideerida 1800 $ peale:). üldse tuli vist 4 flipist 1 koju :D
              Aga head uut kõigile

              E: Laas seal võetakse ju 2 korda vastu ( Moskva ja Eesti aeg):)

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #8
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                pacificu päeva challengel korralik overlay 12850.-

                häbiniujer evribadi

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  Head Uut Kõigile ka minu poolt.

                  Meeldivat hiiterit!!!

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Algselt postitas vass Vaata postitust
                    E: Laas seal võetakse ju 2 korda vastu ( Moskva ja Eesti aeg):)
                    kell 22 hakati ka usinalt paugutama jah.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #11
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      Ma hakkasin mõtlema, et huvitav, kas USA venelased paugutavad ka Moskva aja järgi?

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #12
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Teeks oma päeviku siia foorumisse? oleks keegi huvitatud üldse?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Tee siia teemasse IMO.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #14
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            Teeks oma päeviku siia foorumisse? oleks keegi huvitatud üldse?
                            +1

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              ah nvm.

                              Comment

                              Working...