Aidake teda!
Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
Ja esimene ja tõenäoliselt viimane 2012 eesmärk täidetud: olla aastavahetusel kaine!
Ja palju õnne kõigile! 1. jaanuar on tohutult sünnipäevlisi.... vähemalt foorum nii väidab.... Ajuvaba sai 109 aastaseks... vana mees juba.
-
Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
Head uut!
Sick, õismäel lasti 40min nonstop saluuti.
Comment
-
Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
teemapealkiri on WIN:) hästi ranka. ja kuna ise haige ja midagi teha polnd mõtlesin et toksin freerolli. Tasuks 490 $, kahju et FT-s 55 vs AQ ära ei tulnud. Oleks olnud šansi kandideerida 1800 $ peale:). üldse tuli vist 4 flipist 1 koju :D
Aga head uut kõigile
E: Laas seal võetakse ju 2 korda vastu ( Moskva ja Eesti aeg):)
Comment
-
Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
kell 22 hakati ka usinalt paugutama jah.Algselt postitas vass Vaata postitustE: Laas seal võetakse ju 2 korda vastu ( Moskva ja Eesti aeg):)
Comment
-
Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!
+1Algselt postitas yolpa Vaata postitustTeeks oma päeviku siia foorumisse? oleks keegi huvitatud üldse?
Comment
-
Comment