Täna siis turnade päev
Keegi veel Sundey millionit taob?Henriga just rääksime,et peale madisot pole keegi seal finaallauda saanud.Teeme ära ja anname igal pühapäeval tuld?
Keegi veel Sundey millionit taob?Henriga just rääksime,et peale madisot pole keegi seal finaallauda saanud.Teeme ära ja anname igal pühapäeval tuld?
Comment