Sundey Million

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    Sundey Million

    Täna siis turnade päev
    Keegi veel Sundey millionit taob?Henriga just rääksime,et peale madisot pole keegi seal finaallauda saanud.Teeme ära ja anname igal pühapäeval tuld?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Sundey Million

    Ma oleks mänginud aga kuna olen juba üle 13 tunni üleval olnud, siis otsustasin Sunday Warmupi kasuks, mis hakkas 2 minutit tagasi. Kui warmupil peaks deep olema/und ei ole, siis mängin ka milli.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Sundey Million

      Täna siis garanteeritud fonde tõstetud .Sundey millionil siis fond 2,5milli

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Sundey Million

        Algselt postitas privador
        Täna siis garanteeritud fonde tõstetud .Sundey millionil siis fond 2,5milli
        palju tavaliselt tuleb pool? On ka overlayd ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Sundey Million

          99.999999% kindel, et overlayd ei ole.

          Ise mängin 100%, kellegiga midagi ei vaheta. Olen ahnepäits ning ei taha kaotusi jagada!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Sundey Million

            Tekalt mõtlesin ümber ja ei mängi ikkagi; Ei viitsi maadelda 10,000 mängijaga ning raudselt server hakkab läägama ka.

            Comment

            • mihke666
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 228

              #7
              Re: Sundey Million

              50% paneks müügiks, 10% prossaliste juppidena siis. 21.5$ ühe osaku hinnaks. ühesõnaga 5 osakut. Kes tahab, see võib ka kõik 5 osakut ära võtta.
              Aega on vähe, aga ehk pakub kellelegi huvi.
              OPR-is kasutaja mihke666

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #8
                Re: Sundey Million

                Sunday Million, 2.65M prizepool

                privador (Tallinn)
                henri72 (Tallinn)
                madiso7 (tallinn)
                GRMNPS (Tallinn)
                w4ters (Tallinn)
                Wolfhound99 (Tallinn )
                kloun7 (Tallinn)
                tedd1234 (Tallinn)
                Luusercs (Tallinn)
                Est-Ace (Tallinn)
                risti7 (Tartu)
                Fundamendo (tartu)
                Mortimerto (Tartu)
                mameace (Keila)

                Kas madiso on endale teise accoundi teinud või?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: Sundey Million

                  tundub juba seitsmes olevat LOL

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Sundey Million

                    Algselt postitas andu_andu
                    tundub juba seitsmes olevat LOL
                    ROFL, see on 100% aasta 2009 parim kild :DLOL

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #11
                      Re: Sundey Million

                      selgitade kildu lollidele ka

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #12
                        Re: Sundey Million

                        mu meelest ranka has got some sarcasm done earlier

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: Sundey Million

                          madiso7 = nagu seitsmes, sest nimi on madiso7

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: Sundey Million

                            warmupilt ja sundey milionilt väljas...
                            Lisaks ma pole kunagi sundey millionil yle 100k staki saanud.
                            Samas ei näe ka sellel mingit valuet.Jah kohati donkamisi on,aga tase on vägagi ok.
                            Lõpuks ikka põrkuvad mingit 2 poolkõva kätt ,sest blindid on nii suured
                            Pole seal vahet kas AA vs KK,QQ vs AK või AA vs KJ flop Kxx
                            pm 215 taalane lotopilet,et flippame!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: Sundey Million

                              Võtsin ühe Double shootouti, sest hetkel tuleb ainult kuskil 40 inimese kanti ja esimeses lauas on ainult 4 mängijat ning great success.
                              Final tabelis, kui 4 järgi oli, siis oli AJ'id ja AQ'd nii tihti, et pole varem olnud ja sain aina raiseda, siis kui oli 3 handed, siis üx idioot lükkas oma open endediga all ini flopil, aga mu AQ TPTK pidas vastu ja sain suurde liidriseisu. Lõpuks läxid ise omavahel kraaklema, idioot pushis A6'ega ülitighti mängija raise peale ning AK sai riveris nutta, kui 6 tuli, kuid mulle see sobis, sest A6 mehel oli suurem stack ja pilet olemas ;D

                              Hetkel ei tea veel kas mängin, sest kui unregister panna, saab tournament dollarseid ning nendega annaks kindlama peale raha teha :P

                              EDIT: Nii väga, kui ka seda 10k chipsiga Sunday milli tahaks mängida, võtsin siiski Tournament dollareid ja mängin täna öösel hunniku tourneisi, kuid mitte väga palju kallemaid kui tavaliselt.
                              Igatahes mõnus , panin end juba 6'te tournasse kirja ning kõigest 50$ Tournament dollarit läinud ja Cashieri seis ikka sama, mõnusad asjad need Tournament dollarid :D Loodan, et mängin need siis vähemalt 215$puhtaks cashiks, kui mitte paremini!

                              Comment

                              Working...