" Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kas mingit vanemat mängukonsooli vms. millega mängida saab ei jäänud siia maha ? "Arvutisõjad" on meil hetkel igapäevane teema. Keskmisele sai sünnipäevaks kingitud kasutatud mp3 mängija, vanemal on hetkel mingi iidne kobakas. Talle oleks hea see jõuludeks kinkida.
    Kui vanat otsid?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #17
      Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

      Midagi, mis telekaga tööle hakkab. Mul vana Nokia ja ainult SCART ühendus.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Midagi, mis telekaga tööle hakkab. Mul vana Nokia ja ainult SCART ühendus.
        PS One pakub huvi? Adapter on kadunud, aga Hinnavaatlusest või kuskilt mujalt internetiavarustest sul kindlasti õnnestuks see leida kommi- või postiraha eest. Muidu mitu pulti, moditud, piraatmänge hunnikus jne.
        Last edited by Codecci; 02.12.11, 23:52.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #19
          Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

          No kui mänge hunnikus, küll siis poisid midagi huviatavat leiavad. Saad postiga saata või mingil muul moel ?

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            No kui mänge hunnikus, küll siis poisid midagi huviatavat leiavad. Saad postiga saata või mingil muul moel ?
            Postiga saan jep. Ei tea kas just parimad mängud, aga PS1 mänge sitaks lihtne ise ka sebida - ostad tavalised CD-toorikud, tõmbad torrentitest mängud ja kõrvetad plaadile (vb mingi nipiga käib see kõrvetamine vb mitte, googelda).

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #21
              Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

              jõuluannetus 2011:

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              palusin siis ühel emal teha nimekirja asjadest, mida tal võiks vaja minna. kui keegi raha ei soovi annetada, aga on võimalik midagi anda, siis võib julgelt pm'ida
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              see on lihtsalt näiteks ühelt perelt, mida neil vaja on
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              Working...