" Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Allanaator13
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 285

    #1

    " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

    Otsisin veits ja ei leidnud sellist teemat, et pakume siin asju mida meil enam tarvis ei ole, aga kellegil teisel võib vaja minna!

    Umbes selline must Roadstari telekas ära anda. Huvilisi?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    AIWA kassett raadio ka, kus raadio ei tööta, aga kassett töötab ja aux input ka olemas.
    Last edited by Allanaator13; 01.12.11, 11:45.
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2
    Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

    plaanin ka lähitulevikus suurpuhastuse teha. on kogunenud hulk riideid, mis tip-top aga ise ei kanna, mingid veekeetjad, kohvimasinad jne. eks kui tehtud, võtan nikiga ühendust - vast leiab rakendust.......

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      plaanin ka lähitulevikus suurpuhastuse teha. on kogunenud hulk riideid
      ma juhuslikult avastasin eile, et Ülemiste keskuse taga on suur konteiner, kuhu saab riideid panna mis siis edasi antakse, ma kahjuks jõudsin paar nädalat tagasi osa riideid lihtsalt koduse konteineri kõrvale tõsta, aga mõte olemas. Lisaks kuna kolin siis omal ka kraami üle jäämas, aga seda tean kindlasti et näiteks TTÜ ühikatesse vms kuulutusi pannes saab alati kraamist lahti, ikka on mõnel tudengil vaja veekeetjat või potte või panne... ise tudengina oleks väga sellistest pakkumistest kinni haaranud...

      Comment

      • raudtee(EST)
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 288

        #4
        Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

        Ma olen uuendamise käigus ülejäänud korralikke ja töökorras mööblijuppe jms sinna viinud - http://uuskasutus.ee/

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: " Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!"

          lasteriideid, mänguasju jms võib mulle anda küll
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

            Meil on peres kolm poissi vanuses 6,10,13 kes oleksid kindlasti tänulikud igasuguse stuffi üle, mis neile rõõm võiks pakkuda. Põhivajadused saame kaetud aga see on ka kõik. Juhul, kui midagi katki läheb, siis asendamine on keeruline. Hetkel on mikrolaineahi see, mida jõuluvanalt ootame aga saamine on iseasi.

            Vsiu100, kas sul jalanõusid ka kogunenud on ? Suurem poiss on mul pm sama pikk, kui mina (ma 183cm) aga kõhna ja jalanumber on juba 43-44.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

              ma vaatan järgi, mis teha annab. enne järgmist nädalat ei ole aega midagi liigutada.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #8
                Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                Mul mamps käib aitamas sellises kohas nagu http://www.saaguvalgus.ee/. Olen korra autoga ühe vanaproa juurest asju aidanud viia sinna. Niiet kui kellelgi Rapla kandist miskit pakkuda oleks, siis ma tuleks järgi ja võiks neile ära viia.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                  Tegemist mingi väga peene huumoriga?:D

                  Kui ei, siis jätsin endast eestisse maha väga palju asju, mis kindlasti leiaks rakendust kellegi teise käes. Igasugused tutikad mp3 mängijaid ja asjad, kuna olen omale juba uued soetanud siis annaks need hea meelega kellegile abivajajale

                  Comment

                  • vass
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 181

                    #10
                    Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                    Ma arvan/loodan väga et ei ole mingi huumor, sest Eestis on neid, kes puudust kannatavad ikka päris palju. Ma ei peagi silmas, et põhivajadused pole rahuldatud. Pigem just seda, et lasterikastel peredel on keeruline, kui mitte võimatu, oma võsukestele pakkuda mingit poppi ja noortepärast nänni, mis jõukamatel sõpradel olemas on. Isegi jah, uued riided ja jalanõud on probleem. Minu silmis väga respect kui kellelgi on asju/riideid jne mida ta ei kasuta ja ta annab need inimestele, kes sellest rohkelt rõõmu tunnevad.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                      Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                      Ma olen uuendamise käigus ülejäänud korralikke ja töökorras mööblijuppe jms sinna viinud - http://uuskasutus.ee/
                      See on puhas röövimine ju, sina annetad nemad müüvad?

                      Träni on tõesti palju ja parim viis sellest vabanemiseks ongi tegelt ise kuulutada nagu näiteks HV foorumis oli/on teema "Ära anda" kus kasutajad said vabaneda asjadest mida neil ei lähe endil enam vaja.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                        Obviously ei ole see teema level.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                          Keegi APPT asju tahab? pusad särgid, chipid asjad, omale jätaks ainult koti. Maksa ainult saatmiskulud ja panen teele, muidu jätan siia teistele tüüpidele tööriieteks vms.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #14
                            Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            Tegemist mingi väga peene huumoriga?:D

                            Kui ei, siis jätsin endast eestisse maha väga palju asju, mis kindlasti leiaks rakendust kellegi teise käes. Igasugused tutikad mp3 mängijaid ja asjad, kuna olen omale juba uued soetanud siis annaks need hea meelega kellegile abivajajale
                            Kas mingit vanemat mängukonsooli vms. millega mängida saab ei jäänud siia maha ? "Arvutisõjad" on meil hetkel igapäevane teema. Keskmisele sai sünnipäevaks kingitud kasutatud mp3 mängija, vanemal on hetkel mingi iidne kobakas. Talle oleks hea see jõuludeks kinkida.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: &quot; Kevadkoristus - asjad mida meie ei vaja aga kellegil äkki tarvis!&quot;

                              Kui kelelgil peaks vedelema vanakooli telekamäng (kassettidega) mis ei leia kasutust siis võib mulle PM saata.

                              Comment

                              Working...