Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Minu arvates polaar-indiaanalsed.Algselt postitas Tylos Vaata postitustkorea vist
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Sa oled polaar-indiga kiununud ikka? Ma ei pea silmas artika-aborigeene, mis sama nime vahest kannavad?Algselt postitas Tylos Vaata postitustU have no taste :D
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
kinda lost in translationAlgselt postitas ranka Vaata postitustSa oled polaar-indiga kiununud ikka? Ma ei pea silmas artika-aborigeene, mis sama nime vahest kannavad?
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
ahaaa! mängid venelast w?Algselt postitas Tylos Vaata postitustkinda lost in translation
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
user? või on hide peal?Algselt postitas yolpa Vaata postitusthehe, istun 11 turbol piuz heinziga ühes lauas:) tüüp muidugi chipliider, 67 alles, tahaks ta vastu ft-s mängida.
E: Sain kätte Heinzensi kaudu
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
dear god sa oled õel:DAlgselt postitas yolpa Vaata postitustolen kunagi paar korda nii teinud, aga tavaliselt nad häirivad rohkem, ma tean küll, et chat on täiesti ebavajalik, aga millegipärast ikka kirjutan vastu neile:S
Comment
Comment