Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #991
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Oot-oot. Miks sa neid asju jupitad? Kas see lisanumber loositakse mingist muust vahemikust kui 1-48?
    Ma pole ise kunagi mänginud Vikingit tegelikult ja ei tea päris täpselt neid reegleid seal.
    aa ok, minu viga jah... võetakse samast pundist vist.. küsimus on nüüd, kas lisaloosimiseks lastakse uuesti kõik pallid tagasi? või võetakse alles jäänute hulgast. teine asi, jupitama peab sel juhul ka kui lisanumber ongi lisanumber, sest sel juhul sa pead panema täppi lisanumbr JA 5 põhinumbrit. ahjaa ja lisanumbreid võetakse 2 tükki millest ühele pead pihta panema.

    seega 1712304 tuleb läbi korrutada veel mingi 47'ga ehk siis kokku kombinatsiooni 80miljonit ehk tikub ikka see piletite ja kõikide kombinatsioonide ostmine kahjumisse jääma.
    Last edited by Rage; 22.12.11, 11:23.

    Comment

    • hakkameimema
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 349

      #992
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Jep lisanumber peab olema kindlasti lisanumber teised võivad olla läbisegi ju....

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #993
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Kuidas mängida?
        Valida tuleb 6 numbrit 48-st.

        Ma ei näe siin mingit põhjust jupitamiseks.
        Vahet pole, kuidas neid numbreid välja loositakse.
        Mängija valib 6 numbrit ja kogu lugu.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #994
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Rage: Jackpoti võitmiseks tuleb saada pihta 6le põhinumbrile.

          Teistele. Kas te lisasite arvutusse õnnenumbri faktori ?? See 25,6 milli on koos õnnenumbriga (st et lastakse kõik pallid tagasi ja loositakse veel üks number). See number peab kattuma ühe põhinumbriga (või võis ka olla lisanumber), siis saad alles selle megasumma. Ja antud hetkel on õnnenumbri osa sellest jackpotist 20,1 miljonit. Ehk siis vist ikka ei ole biiditav mäng :D.

          See 123456 jms kombinatsioonid on halvad, sest neid tõenäoliselt valitakse palju. nagu ka mingid diagonaalis üle väljaku kombinatsioonid ja sama numbriga lõppevad kombinatsioonid. Ehk siis kui hitid, jagatakse jackpot mingi 100+ inimese vahel vb.

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #995
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
            Teistele. Kas te lisasite arvutusse õnnenumbri faktori ?? See 25,6 milli on koos õnnenumbriga (st et lastakse kõik pallid tagasi ja loositakse veel üks number). See number peab kattuma ühe põhinumbriga (või võis ka olla lisanumber), siis saad alles selle megasumma. Ja antud hetkel on õnnenumbri osa sellest jackpotist 20,1 miljonit. Ehk siis vist ikka ei ole biiditav mäng :D.
            OK, see õnnenumbri asi muudab jah kogu edasise arutluse mõttetuks

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #996
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              sisuliselt siis valid kuus numbrit + üks nendest numbritest peab kattuma veel ühe 1/48 valitava numbriga?

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #997
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                tegelikult on asi nii et õnnenumber valitakse alguses.. see lastakse tagasi ja loositakse nr... summa saab alles siis nagu kosmonaut rääkis.. rage arvutused minu arust liiga keerulised.. piisab ju lihtsalt kombinatsioonide valemida arvutada mitu erinevat 6 parlli kombinatsiooni on... ehk kombinatsioone 48st 6 kaupa=12 271 512 arvestades ühe pileti maksumuseks 10 krooni siis kui jackpot üle 122 715 120 eeki ei küündi jääte kahjumisse... iseasi kui õnnenr hitite

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #998
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  tegelikult on asi nii et õnnenumber valitakse alguses.. see lastakse tagasi ja loositakse nr... summa saab alles siis nagu kosmonaut rääkis.. rage arvutused minu arust liiga keerulised.. piisab ju lihtsalt kombinatsioonide valemida arvutada mitu erinevat 6 parlli kombinatsiooni on... ehk kombinatsioone 48st 6 kaupa=12 271 512 arvestades ühe pileti maksumuseks 10 krooni siis kui jackpot üle 122 715 120 eeki ei küündi jääte kahjumisse... iseasi kui õnnenr hitite
                  no miks sa kroonides arvutad.. kõik ju eurides olemas.. pileti hind on 0,64 euri ja jackpot on 25miljonit euri mis on kroonides 390miljonit umbes.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #999
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    meremehed? hoss ja laas?
                    Merel olen, aga modemiga kõik korras ja internett olemas.

                    Comment

                    • Platinum
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 248

                      #1000
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      tegime tööl rahvaga vikingut nüüd, lootsime hittida, 23 milj. oli meil jackpot igatahes:S
                      101,20.- eur maksid piletid ja 69,20,- eurine pilet on selline kus on 9 nr millest 6 peab minema täppi, et saada peavõitu ja jackpoti saamiseks peab õnnenumbrile ka veel pihta saama. Õnne nr. oli 23 ja see tuli aga keegi ikkagi ei hittinud 6-te õiget. järg. nädal 26 milj siis.
                      5+1 oli parim mis saadi ja võit 5+1 oikein 6 kpl 16059,30 €
                      lähengi kontrollima kas midagigi sain tagasi.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1001
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                        tegime tööl rahvaga vikingut nüüd, lootsime hittida, 23 milj. oli meil jackpot igatahes:S
                        101,20.- eur maksid piletid ja 69,20,- eurine pilet on selline kus on 9 nr millest 6 peab minema täppi, et saada peavõitu ja jackpoti saamiseks peab õnnenumbrile ka veel pihta saama. Õnne nr. oli 23 ja see tuli aga keegi ikkagi ei hittinud 6-te õiget. järg. nädal 26 milj siis.
                        5+1 oli parim mis saadi ja võit 5+1 oikein 6 kpl 16059,30 €
                        lähengi kontrollima kas midagigi sain tagasi.

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #1002
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          no miks sa kroonides arvutad.. kõik ju eurides olemas.. pileti hind on 0,64 euri ja jackpot on 25miljonit euri mis on kroonides 390miljonit umbes.
                          wroong.. jackpot ei ole 25M euri see on võidufond koos õnnenumbriga.. tavalise 6 nr hittimisel saad oma ~5-10M euri

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1003
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            ahh üks put.s puha... niikuinii vikingit ei biidi.. peab limiidis alla minema ja balti jaama turult noid kraabitavaid lotosid ostma hakkama:P

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1004
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              ahh üks put.s puha... niikuinii vikingit ei biidi.. peab limiidis alla minema ja balti jaama turult noid kraabitavaid lotosid ostma hakkama:P
                              brag: elu esimene loteriipilet mis sain hittisin 10.000.-
                              5.- "naksti" kraabitav mingi 13a tagasi.

                              beat: kulutasin 2500eek jänese peale, kes osutus sitaks kurjaks ja üsna pea ehmatas puuris end lolliks hüpates vastu puuri seina ning murdes puusaluu, mille peale me pidime ta magama panema.

                              variance: Sain pileti tasuta ning 7500.- jäi ikka alles ja 10 aastasena tundsin end ballerina ja arvasin pikalt, et biidin loteriisi ja õpetasin trennikaaslastele strati, kuidas võimatu kaotada.


                              Comment

                              • hakkameimema
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 349

                                #1005
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                ahh üks put.s puha... niikuinii vikingit ei biidi.. peab limiidis alla minema ja balti jaama turult noid kraabitavaid lotosid ostma hakkama:P
                                ,

                                Jep ostad kõik piletid ära ja siis selgub, et korraldaja on kõik suuremad võidud välja noppinud ja sugulastele kuuse alla toppinud :D

                                Comment

                                Working...