Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #916
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    mis see vobla on?
    Vobla tähendab mitut asja nagu sa aru saad, minujaoks on see soolatud ja siis vinnutatud/kuivatatud kala, Ranka jaoks on see obv suur neegri riist mida ta närib vahel:D

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #917
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Tegelt võiks olla häälkäsklused. Vahest ei viitsi seda hiirt käes hoida ja jube hea oleks ekraani jõlitada ja öelda: "fold", "raise 150", "call". See eeldab muidugi cascade/stack moodi või/ja tundliku ekraaniga kuvar. Hiire + häälkäskluse + tundliku ekraani miksimine teeks pokkerimängimise küll nauditavamaks.

      EDIT: ja ei oleks midagi ulmet.
      See on tehtud. Ma olen isegi mingit videot näinud, kus tegelane mängis pokkerit ja ütles ette, mis teha..

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by kuco; 20.12.11, 20:30.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #918
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Kindlasti pole raske seda teha, kuid kui sul 30+ lauda ees imo jõuad hotkeydega kiiremini vajutada kui karjuda FOLD FOLD RAISE FOLD CHECK CALL CALL RAISE 2,5BB 3BET 3X jne.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #919
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Kindlasti pole raske seda teha, kuid kui sul 30+ lauda ees imo jõuad hotkeydega kiiremini vajutada kui karjuda FOLD FOLD RAISE FOLD CHECK CALL CALL RAISE 2,5BB 3BET 3X jne.
          What about this shit,
          Ostad endale jooksulindi või mingi muu sportimise vahendi. Paned aga arvuti lähedusse ja saad 4tableda 6maxi või 1 tableda HUSNGd. Pokker ja sport samaaegselt ....

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #920
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            1.20
            Ivo Haapsalust.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #921
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Vobla tähendab mitut asja nagu sa aru saad, minujaoks on see soolatud ja siis vinnutatud/kuivatatud kala, Ranka jaoks on see obv suur neegri riist mida ta närib vahel:D
              Vobla on ikka kuivatatud SÄRG mitte iga suvaline kuivatatud kala.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #922
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Latikast tehakse ka vobla, särg rohkem lõuna-eesti teema

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #923
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Ei tea kas see otsus tähendab ka, et meie ISP-d tegelevad pokkerilehtedele juurdepääsu tõkestades internetiliikluse ebaseadusliku filtreerimisega?

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #924
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Tegelikult mitte kuna see on määratletud riigikohtu otsusega, küll aga on võimalik et eesti riigikohus koos laksu ja molliametiga on veidikene läinud vastuollu EU määrustega

                    E: tegelikult ma ei ole kindel, kes mis tasandil selle otsuse vastu võttis. võimalik et minister näiteks.. ei ole aega otsida ka kuskilt praegu

                    E2: selles mõttes et ISP täidab ainult käsku

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #925
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      E: tegelikult ma ei ole kindel, kes mis tasandil selle otsuse vastu võttis. võimalik et minister näiteks..

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #926
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Vaatasin järgi ja väljakuulutajaks on siiski president "29.10.2008 otsus nr 346" järgi aga mõte jääb samaks, EMTA oli see kes tegelikult lobitöö tulemusena selle välja "teenis"

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #927
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Mõtteid lugevad seaded on juba olemas. Umbes mõtled vasakule/paremale/kiirenda/stop jne ja saad nt autot juhtuda(googeldage video "driving car via thoughts" vms)
                          Silmade liikumise abil saab mängida videomänge, pmst see sama headset asi töötati juba välja. muidugi delay on suur.

                          Mis puutub neisse "USA filmide headsettidesse" siis sellist asja sellisel kujul imo olemas pole olnud. 80' lõpp tulid mingid nitendod või asjad välja mille ekraan oli silme ees aga need olid puldiga, ülikahjulikud silmadele ja suht pointlessid.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #928
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Vaatasin järgi ja väljakuulutajaks on siiski president "29.10.2008 otsus nr 346" järgi

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #929
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              rofl epic
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #930
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Comment

                                Working...