Mis teema see on? Keri täitsa alla ja vasakus nurgas on ripp-menüü. Eeldan, et sul too sinine, kus bänneriks leitsi jalad? Kui jah siis sellel teemal ei muutnud midagi.
Mul kroomiga funkavad kõik. Firefoxil hiljuti uuendust ei olnud?
mm.. nope.. ja see Üles nuppu teema oli kunagi varem ka firefoxiga.. siis theme muutus ja asi korras.. lihtsalt eilsega kuidagi muutus foorumi default theme, tuli mulle tagasi see leitsi jalgade theme kus see nupp ei toiminud.. nüüd otsisin ja panin ka vist green seo theme, sellega toimib.
mm.. nope.. ja see Üles nuppu teema oli kunagi varem ka firefoxiga.. siis theme muutus ja asi korras.. lihtsalt eilsega kuidagi muutus foorumi default theme, tuli mulle tagasi see leitsi jalgade theme kus see nupp ei toiminud.. nüüd otsisin ja panin ka vist green seo theme, sellega toimib.
Hea, et tähelepanu juhtisid. IMO hetkel teemad ei salvesta kasutajaprofiili vaid arvutisse. Pärast küpsiste jms. kustutamist kaob ka teema eelistus. Uurin.
Comment