Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #46
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    jep, sorris.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #47
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Kuidas ma saan youtube video spoilerisse.. Kunagi oli sama keiss, siis pidi midagi aadressist ära kustutama, et see viisakalt töötaks. Link on nt http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen Miks ja kui palju ma sealt ära pean kustutama ja wtf, miks see ei või lihtsam olla?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #48
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        jäta alles vaid see, mis tuleb peale "v=" ehk siis antud video puhul DcgZyn-ASro&feature=endscreen ja [*YOUTUBE] [/YOUTUBE] tagide vahele (tärn võta esimesest tagist ära).

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #49
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          tY

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #50
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            http://www.break.com/index/the-world...in-set-2243606
            sick

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #51
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Tarkusetera !

              Homo läheb arsti juurde ja kurdab: "Teate doktor, minu partneril
              avastati AIDS! Palun kontrollige mind, ega mul AIDS-i ei ole!"
              Arst võtab talt vereproovi ja käseb nädala pärast tagasi tulla. Nädala
              pärast on homo tagasi. Arst vaatab talle pikalt otsa ja ütleb ohates:
              "Kahjuks on ka teil AIDS!"
              "Issakene ,doktor! Mida teha? Äkki saab ravida?"
              Arst naeratab: "Muidugi saab, kallikene! On olemas retsept
              rahvameditsiinist. Kirjutage üles: võtate kolm suitsuheeringat ja keedate
              need piimas ära, siis lasete neil soojas seista kaks nädalat, pärast keedate
              nad vees ära ja lasete sooja keefiriga tõmmata kaks kuud. Lõpuks sööte nad
              ära koos kümne toore õunaga!"
              Homo kirjutab kõik üles ja lahkub õnnelikult. Kõrvalruumist väljub õde ja
              küsib imestunult arsti käest: "Aga ta oli ju täiesti terve!?"
              "Ääähh! Las saab teada milleks mehel perse on!"


              muaha .. p2ris hea :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Tarkusetera !

                Homo läheb arsti juurde ja kurdab: "Teate doktor, minu partneril
                avastati AIDS! Palun kontrollige mind, ega mul AIDS-i ei ole!"
                Arst võtab talt vereproovi ja käseb nädala pärast tagasi tulla. Nädala
                pärast on homo tagasi. Arst vaatab talle pikalt otsa ja ütleb ohates:
                "Kahjuks on ka teil AIDS!"
                "Issakene ,doktor! Mida teha? Äkki saab ravida?"
                Arst naeratab: "Muidugi saab, kallikene! On olemas retsept
                rahvameditsiinist. Kirjutage üles: võtate kolm suitsuheeringat ja keedate
                need piimas ära, siis lasete neil soojas seista kaks nädalat, pärast keedate
                nad vees ära ja lasete sooja keefiriga tõmmata kaks kuud. Lõpuks sööte nad
                ära koos kümne toore õunaga!"
                Homo kirjutab kõik üles ja lahkub õnnelikult. Kõrvalruumist väljub õde ja
                küsib imestunult arsti käest: "Aga ta oli ju täiesti terve!?"
                "Ääähh! Las saab teada milleks mehel perse on!"


                muaha .. p2ris hea :D
                Ei ole üldse hea. Ja jube faktiveaga anekdoot. AIDS-i ei nakaktuta vaid HIV-i ja HIV põhjustab hiljem AIDS-i.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #53
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Anekdoot ei väitnud, et nakatutakse AIDSi, mitte hivvi. :P homodekaitsja

                  e: pedede

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #54
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ei ole üldse hea. Ja jube faktiveaga anekdoot. AIDS-i ei nakaktuta vaid HIV-i ja HIV põhjustab hiljem AIDS-i.
                    hello mr pokerisheriff

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #55
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      hello mr pokerisheriff

                      In b4 homoseheriff.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        hello mr pokerisheriff
                        hello-hello aga kahjuks ma ei ole pokkerisheriff. nimi on tegelt küll selline, et võib minu oma olla aga kahjuks näed ei ole. võtsin nähtamatuse ka maha ja nüüd olen foorumi pealehel/teemades nähtav, saad äkki magada siis. kui peaksin olema siis peaksin põdema raskekujulist skisofreeniat...

                        aa ja kui ma oleks pokkerisheriff siis mul ei oleks 30+ posti vaid oleks neid juba sadu :)

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #57
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Vanem mees sõidab oma mersuga kolmanda seeria bemmile tagant sisse, kohe pärast kõksu hüppavad bemmist kolm rullnokka välja, kõigil seljas dressid-tossud. Mees kerib akna alla ja küsib rullnokkadelt: "Sportlased olete?" Rullnokad irooniliselt vastu: "Jah, papi, sportlased oleme!" Vanamees selle peale: "Selge värk!" Vana võtab siis kindalaekast Desert Eagle'i välja ja hõikab: "Tähelepanu, valmis olla ... oot, kuhu te jooksete, ma pole veel 'startki' öelnud?!"

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #58
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              WPT Prague Day 1a Top Five Chip Counts

                              1.) Jan Ramik: 209,300
                              2.) Jan Bendik: 180,300
                              3.) Jan Brandejs: 170,000
                              4.) Eran Malkin: 169,200
                              5.) Adria Balaguer: 154,000

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #60
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                WPT Prague Day 1a Top Five Chip Counts

                                1.) Jan Ramik: 209,300
                                2.) Jan Bendik: 180,300
                                3.) Jan Brandejs: 170,000
                                4.) Eran Malkin: 169,200
                                5.) Adria Balaguer: 154,000
                                lol janaments:)

                                Comment

                                Working...