Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
soojaveeboiler läks läbi, ostsin uue. User manual 30lk pikk, "achtung" märke täis ja igas lauses "euroopa liidu regulatsioonidele vastav" või "seadet ei tohi kasutada vaimsete puuetega isik"
Keegi kiirelt saab seletada, kuidas vesi sinna sisse saada, kas mingi loogiline järjekord ühendamistel(kuidas õhk välja saada vms). On üldse midagi vaja jälgida?
soojaveeboiler läks läbi, ostsin uue. User manual 30lk pikk, "achtung" märke täis ja igas lauses "euroopa liidu regulatsioonidele vastav" või "seadet ei tohi kasutada vaimsete puuetega isik"
Keegi kiirelt saab seletada, kuidas vesi sinna sisse saada, kas mingi loogiline järjekord ühendamistel(kuidas õhk välja saada vms). On üldse midagi vaja jälgida?
Comment