Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #31
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    soojaveeboiler läks läbi, ostsin uue. User manual 30lk pikk, "achtung" märke täis ja igas lauses "euroopa liidu regulatsioonidele vastav" või "seadet ei tohi kasutada vaimsete puuetega isik"

    Keegi kiirelt saab seletada, kuidas vesi sinna sisse saada, kas mingi loogiline järjekord ühendamistel(kuidas õhk välja saada vms). On üldse midagi vaja jälgida?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #32
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Mees loeb manuali allles siis kui midagi perse keeratud on. Seega valest otsast hakkasid pihta üldse!

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #33
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Lased sissetuleva vee kuuma vee väljundisse ja võid boileripoodi tagasi hakata minema :D

        E: tegelt on lihtne, kui vett sisse hakkad laskma hoia kuumaveekraan lahti, sealt jookseb õhk välja, kui vesi jooksma hakkab keerad kinni tagasi
        Last edited by Maxi; 01.12.11, 18:35.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #34
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
          Soovitan DrGiggy toodangud, sh full ringi, avaldab mindseti.
          Üritasin natuke vaadata, aga ta on üsna annoying hääle/olemisega.

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Kui sa suudad 22 minti ühe käe kohta arutleda, siis tead juba pokkerist nii mõndagi. Mõni selline arutelu on kasuks täiesti.
          Kui sa oskad erinevaid aspekte välja tuua, siis tõesti. Kui sa seletad sama asja, aga teistsuguste sõnadega, siis not really. player=/=coach

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #35
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Üritasin natuke vaadata, aga ta on üsna annoying hääle/olemisega.
            Mida sa emod nüüd, tüübil on solid content :D Räigelt +EV imo. Mulle üks ta NL200FR video eriti meeldib (aitas mind oi oi kui palju) ja veel üks 6max vid, kus ta 3tableb ja teeb notesid (mitte "attention to the detail", vaid mingi varasem).
            Last edited by Kloonike; 01.12.11, 19:27.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #36
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Mida sa emod nüüd, tüübil on solid content :D Räigelt +EV imo. Mulle üks ta NL200FR video eriti meeldib (aitas mind oi oi kui palju) ja veel üks 6max vid, kus ta 3tableb ja teeb notesid (mitte "attention to the detail", vaid üks varasemaid).
              See üks, mida ma vaatasin, oli küll törts tüütu. Ülejäänusid ma ei julge lihtsalt hetkel vaadata, sest downeri ajal ei ole +ev õppida maniaci stiilis mängimist.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #37
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Nii mul üks küsimus siia. Keegi on käinud Radisson Blu seal kõige üleval lounge24 baaris chillimas???? Küsiks hindade kohta... õlle,siider,kokteilid, suupisted.... ehk oskab keegi miskeid umbes hindasid öelda?

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #38
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  kõik maksab enamvähem öljard.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #39
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Keegi pühap ööse 12-01 paiku tallinnast- tartusse ei liigu?:D

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #40
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                      Nii mul üks küsimus siia. Keegi on käinud Radisson Blu seal kõige üleval lounge24 baaris chillimas???? Küsiks hindade kohta... õlle,siider,kokteilid, suupisted.... ehk oskab keegi miskeid umbes hindasid öelda?
                      Imo suht standard hinnad. Midagi väga röögatut küll pole. Vaade on muidugi chill.

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #41
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Tsitaat Algselt postitas Melu Vaata postitust
                        Tegemist siis uue Pokkeriprod.com partneriga:



                        Pokkerisheriff:
                        ennustan, et paari kuu pärast on see "partner" välja surnud. mõni arvas, et ta oskab nalja teha, aga tundub et esmane vastuvõtt on jahe ja sellised vennad, kes ise ennast vaimukaks peavad aga teised ütlevad, et "ok, oli kah midagi aga mitte eriti naljakas", siis sellised vennad ei viitsi pingutada rohkem et paremaid jutte hakata kirjutama ning korralikku nalja tegema ja siis loobuvad kuna lootsid alguses, et võidavad kerge populaarsuse oma följetonidega, aga pettud kui sa näed et esimesed ktsetused inimesi eriti naerma ei aja teistele ei meeldi, et sa spämmid igasse seotud oma linki et lugejaid saada.

                        Kindlasti pole tegemist spämmimisega,loeme seda reklaamiks kuna ilmselgelt tegemist ametliku prode saidi osaga ja sestap ka mõne top-mode käsi autorina mängus.Lugesin ise need artiklid läbi ja(ütlen sorry ette ära) üks küsimus jäi kummitama- wtf is this shit?.Kes iganes on nende "teoste" autor,kindlasti on ta palju parem mingil teisel elualal.
                        Paljud inimesed oskavad olla naljakad,mõned on juba väljanägemiselt naljakad ja ajab naerma ilma,et inimene midagi eriti humoorikat oma jutus välja tooks.Alati on kergem teist inimest naerma ajada kui kasutusel nii visuaalne kui verbaalne külg.Paraku oskusega stabiilselt midagi humoorikat kirja panna on õnnistatud palju väiksem protsent inimesi.Satiiri puhul veel eriti.
                        Eesti pokkerifoorumites on täiesti olemas inimesed kes suudaks järjest toota solid tasemel meelelahutust-satiiri.Näitena PurpurRein ja Svenza.Mõlemad täiesti erineva nurga alt aga neil on oskus olemas.Kõnealuse partnersaidi teoste autor on kahjuks kirjutanud portsu "klassikirjandeid" milles pole puänti ega nalja.Vaid üks algav ja teatud aja pärast lõppev ühtlane jada.Erki Kõlu pole ka tasemel humorist lihtsalt selle pärast,et teab tuhandet aegunud anekdooti.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #42
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Maitsed on erinevad ja väga palju olneb seltskonnast, tujust jne. Isiklikult mind näiteks türavituputsi naljad kõverasse ei võta enamasti (viide ühele sinu poolt toodud koomikule), aga vahel mingis kontekstis küll.

                          Haiget see melu kellegile ei tee ju ja solvav ei ole, las ta olla:)
                          Last edited by KristjanLaas; 01.12.11, 22:32.

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #43
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Ma ei räägi türavituputsinaljadest vaid võimekusest mingis kitsas valdkonnas.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #44
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Okei:)
                              Lihtsalt no need to hate, imo.

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #45
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Vihkamise ja arvustuse vahel on vaks vahet.

                                Comment

                                Working...