Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #16
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    W-T-F kas tõesti on see bannitud reklaam...?
    not sure if serious...

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #17
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      not sure if serious...
      Selles mõttes, ei mahu pähe milleks keegi sellise asja valmis teeks.. Ainult, siis kui see oli mingi nali algusest peale D:

      Aga mõte, et kuskil mingi vennike sai sellise asja tegemise eest raha st, et tegi enda arust reklaami, mis kuhugi üles läheb on minu jaoks mutreid kokku jooksutav

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #18
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Internetti ju läks üles.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #19
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Tere jõul

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #20
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Selles mõttes, ei mahu pähe milleks keegi sellise asja valmis teeks.. Ainult, siis kui see oli mingi nali algusest peale D:

            Aga mõte, et kuskil mingi vennike sai sellise asja tegemise eest raha st, et tegi enda arust reklaami, mis kuhugi üles läheb on minu jaoks mutreid kokku jooksutav
            Jap, reklaam täidab oma eesmärki 100%. Foorumites lingitakse, saadetakse sõpraedele edasi jne. Vaevalt, et see TV's näitamiseks tehtud on.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #21
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Tere detsember... peab hakkama hambaarsti ja kingi raha grindima.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #22
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                [YOUTUBE]FADxR_aFPa4&feature=rellist&playnext=1&list=PLA4ED 9E004643A5A0[/YOUTUBE]

                ROfl solid geto hood gansta baller video. Vennad kelgutavad betooni peal

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #23
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  eemalda täielikult leveldamise, meta, "eestlane söö teist eestlast", readid jne. võidab see, kellel on parem distspliin + fundamentaalne mäng. kaovad ära ka wuzz bumhunterid. rohkem raha kõigile, kauem raha bummile.
                  Kas pigem ei ole just nii, et fundamentaalse mänguga läheb raskemaks võitmine, kuna raha hakkab tulema standard olukordade exploitimisest. Näiteks turni cbeti bluffraisemine tundub kohemaid väga +ev, kuna bet-fold turn on väga standard 2+2 liin ja ilma readideta on vastasel väga raske jätkata ilma nutsita.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kui Torrentleechis Ratiomasteriga cheatinud oled kunagi siis mis aja pärast võid ennast turvaliselt tunda, et enam bänni ei saa? Kuu aega nt puhas olnud siis üsna ohutu, et mu kontoga kunagi midagi juhtub kui enam ei cheadi?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas tdx Vaata postitust
                      Kas pigem ei ole just nii, et fundamentaalse mänguga läheb raskemaks võitmine, kuna raha hakkab tulema standard olukordade exploitimisest. Näiteks turni cbeti bluffraisemine tundub kohemaid väga +ev, kuna bet-fold turn on väga standard 2+2 liin ja ilma readideta on vastasel väga raske jätkata ilma nutsita.
                      Oleks tõsi kui inimesed suudaksid kõik ABC mängu mängida - tekiks põhimõtteliselt nash equilibrium. Aga kuna väga paljud mängijad tahavad olla durrrr wannabed või/ja tohutult üleadjustivad siis võidab ABC vend. Mängija Tõste Tõnis avab Buttonilt ja keegi anonüümne BB-lt 3betib. Tõste Tõnis foldib. Järgmine round Tõste Tõnis jälle avab, sama BB 3betib ja Tõste Tõnis koheselt arvab, et BB abuseb Tõnist või on agro-bluffer või Tõnis tahab kätte maksta ning nii see Tõnise metamäng lahti läheb. Tegelikkuses BB taga istus Tihke Timo, kes stäkib Tõnni bluffi ära ja saab BI omale.

                      Cakes veel avasime minraisega nõrku käsi, 3x suuri käsi. cbetid vastavalt käele ja keegi ei abusenud. Bodogis ma nii lauda lendaksingi ja prindiks pappi.

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #26
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kui Torrentleechis Ratiomasteriga cheatinud oled kunagi siis mis aja pärast võid ennast turvaliselt tunda, et enam bänni ei saa? Kuu aega nt puhas olnud siis üsna ohutu, et mu kontoga kunagi midagi juhtub kui enam ei cheadi?
                        Cheadi stabiilselt natukene korraga. Vali torrenteid, mida parasjagu aktiivselt downloaditakse suure hulga inimeste poolt, et minimiseerida riske.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Mul enam pole vaja cheatida, nüüd stabiilne uploadi-punker püsti ja viimati cheatisin rohkem kui 10 päeva tagasi, lihtsalt huvitab, et kas need luukered tulevad mind kunagi kummitama :D

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #28
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Kahtlen, et tulevad.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Mul enam pole vaja cheatida, nüüd stabiilne uploadi-punker püsti ja viimati cheatisin rohkem kui 10 päeva tagasi, lihtsalt huvitab, et kas need luukered tulevad mind kunagi kummitama :D
                              rofl@uploadi punker

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #30
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                töotab tulla super kuu .. ehk saab jouluks bustoks

                                Comment

                                Working...