Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Isegi kõige neandertaalsemate rullnokkade jaoks on selline tekst liig mis liig. Ilmselgelt
jutt, aga no ei müüda maha sellise juraga igati ausat RSi, halvimal juhul satud veel ise kuskil sotsiaalmeedias naerualuseks kui keegi aktivist pärisnime selle kuulutusega kokku paneb? Eks halli Skodat ongi raske sellise hinnaga maha müüa isegi kui on ideaalses korras, aga kindlasti saab veidi paremaks kuulutuse ka ilma selliste ekstreemsete võtete. Alustuseks tee ise või lase teha korralikud pildid, see praegune on ikka päris lati alt läbi. Mingi telefoni või seebikaga hõbedast metallikut sombuse suusailmaga lambi parklas jne? Reaalne sihtgrupp teavad nagunii kõik milline Octavia välja näeb nii toonklaasiga kui ilma... RSi puhul on hoopis kohustuslik pilt kapotialusest perfektses korras jne. Praegused pildid on ok kui müüd turu kõige odavamat pereuniversaali, kus ainuke asi mida ostja vaatab on hinna ja läbisõidu suhe.
Isegi kõige neandertaalsemate rullnokkade jaoks on selline tekst liig mis liig. Ilmselgelt
jutt, aga no ei müüda maha sellise juraga igati ausat RSi, halvimal juhul satud veel ise kuskil sotsiaalmeedias naerualuseks kui keegi aktivist pärisnime selle kuulutusega kokku paneb? Eks halli Skodat ongi raske sellise hinnaga maha müüa isegi kui on ideaalses korras, aga kindlasti saab veidi paremaks kuulutuse ka ilma selliste ekstreemsete võtete. Alustuseks tee ise või lase teha korralikud pildid, see praegune on ikka päris lati alt läbi. Mingi telefoni või seebikaga hõbedast metallikut sombuse suusailmaga lambi parklas jne? Reaalne sihtgrupp teavad nagunii kõik milline Octavia välja näeb nii toonklaasiga kui ilma... RSi puhul on hoopis kohustuslik pilt kapotialusest perfektses korras jne. Praegused pildid on ok kui müüd turu kõige odavamat pereuniversaali, kus ainuke asi mida ostja vaatab on hinna ja läbisõidu suhe.

Comment