Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Recon
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 103

    #1231
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Isegi kõige neandertaalsemate rullnokkade jaoks on selline tekst liig mis liig. Ilmselgelt jutt, aga no ei müüda maha sellise juraga igati ausat RSi, halvimal juhul satud veel ise kuskil sotsiaalmeedias naerualuseks kui keegi aktivist pärisnime selle kuulutusega kokku paneb? Eks halli Skodat ongi raske sellise hinnaga maha müüa isegi kui on ideaalses korras, aga kindlasti saab veidi paremaks kuulutuse ka ilma selliste ekstreemsete võtete. Alustuseks tee ise või lase teha korralikud pildid, see praegune on ikka päris lati alt läbi. Mingi telefoni või seebikaga hõbedast metallikut sombuse suusailmaga lambi parklas jne? Reaalne sihtgrupp teavad nagunii kõik milline Octavia välja näeb nii toonklaasiga kui ilma... RSi puhul on hoopis kohustuslik pilt kapotialusest perfektses korras jne. Praegused pildid on ok kui müüd turu kõige odavamat pereuniversaali, kus ainuke asi mida ostja vaatab on hinna ja läbisõidu suhe.
    Last edited by Recon; 14.09.15, 20:11.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1232
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      human centipede ei tekitanud ka sellist õõvastust.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1233
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?
        Miks see tundub uskumatu, kusjuures ma kaks korda autoga musta mere äärde ja tagasi ka sõitnud.. läbisõit on kõik õige, mul pole vaja iga nädalavahetus kuskil Tallinna-Tartu vahet kimada..

        põmst kevadest saati auto müügis olnud, vahepeal suvel oli kuulutus maas kuna ei viitsinud tegeleda.. hinda olen pidevalt kärpinud, aga huvilisi null, nüüd juba asi vast seal maal, et mis seal ikka.. käin sügisesest hooldusest läbi ja sõidan ise edasi... iseenesest hea auto, aga lihtsalt kopp on ees sama asjaga sõitmisest..

        Enivei, mõtlesin kuulutuse osas, et proovin midagi uut, statistika vaates oli PR kampaania vaates edukas, kui muidu igapäevaselt sai kuulutus 25-50 klikki, siis eile õhtul üles pantud tekstiga kuulutus korjas 800 vaatamist, täna on 250+ klikki.. samas kõnesid endiselt null...

        Hinna osas võiks nii ja naa arvata, tõsi ta on, et 3000+ maksvate kasutatud autode volatiilsus on räigelt kukkunud see aasta, seda enam, et euroopas käivad tihedad hinnasõjad uute autode tootjate vahel, teisest küljest on RSi varustus tavalise Octavia L&K tasemega võrreldav, tõsi küll, mida uuemad aastakäigud, seda rohkem varustust saab. Kui võrrelda teiste RSidega mis müügis on, siis mul on soodsa hinna poolest teisel kohal auto hind. Sama raha eest ma ei saa paraku teist sama läbisõidu ja seisukorra ja varustusega autot :-/

        Aga nagu ikka, arvamused on erinevad. Igatahes ootan veidi veel ja siis teen kevadel tehtud piltide asemel uued pildid ja pane tavalise kuulutuse tagasi.. hetkel on pakkumine 6keurile ühelt potentsiaalselt ostjalt, ei võtnud vastu, võibolla tulevikus kahetsen, samas seni kuni ma uut autot pole ostnud, tiksub mul ~300€ kuus rahulikult kaukasse selle asemel, et liisingule maksta..

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1234
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          No see läbisõidu värk on kõigile saksast peldiku ostnutele uudis, et keskmine inimene ei sõida 30-50k aastas. Ja 10 a vana eestist ostetud sõidukil võib olla suts üle 100k läbisõit. Ja pere teisel sõidukil veelgi vähem.
          Last edited by Oliverk; 15.09.15, 12:00.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1235
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Mul regulaarsed sõidud puuduvad, tööl-koolis ei käi ja eriti niisama sõitmist ka ei naudi ja 20K aastas tuli ikka ära...

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1236
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              nomaitea.. mina odomeetrit kerinud ei ole.. ülevaatuste ajalugu vaadates kuulutuses oleval lingil on ka kõik näha, sama hooldusraamatus.. nt mais panin müüki, siis jusht hakkas 125kkm täis saama.. hetkel on 130kkm+ ja sinna sisse kuulub ca 1000km pikkune Eesti trip suvel.. töökoht asub mu kodust 11km kaugusel...

              Comment

              • r3o
                FPP Pro
                • Apr 2009
                • 260

                #1237
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Huvitav, et regulaarselt ega niisama eriti ei sõida, aga ikka 20k aastas.
                See teeb ümmarguselt 55km päevas. Veidi rohkem kui Tallinnast Paldiskisse iga päev. Seda peaks ikka tähele panema

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #1238
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mul regulaarsed sõidud puuduvad, tööl-koolis ei käi ja eriti niisama sõitmist ka ei naudi ja 20K aastas tuli ikka ära...
                  kuidas see võimalik on?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1239
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    driftimine obv. leits sõitis roccalmare parklas yhe õhtuga 200km

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1240
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas r3o Vaata postitust
                      Huvitav, et regulaarselt ega niisama eriti ei sõida, aga ikka 20k aastas.
                      See teeb ümmarguselt 55km päevas. Veidi rohkem kui Tallinnast Paldiskisse iga päev. Seda peaks ikka tähele panema
                      Algselt postitas bauss Vaata postitust
                      kuidas see võimalik on?
                      Ma ei tea, 55km päevas keskmine kahtlane tõesti... Öösiti silma peal hakkama hoidma autol vist, keegi käib peenestamas :D

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1241
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Rage lase hind 6k peale, võtan ära.
                        See läbisõit nüüd küll nii üllatav ei ole. Just peaks huvilisi juurde tooma. Mul on emal 2004a auto ja läbisõit 117 000.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1242
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          kuna huvi on olnud leige, siis olen hinda alla lasknud ja muuhulgas korjasin mitmest heast kohast kirjandust mille käigus vorpisin müügikuulutuse sisu veidi koloriitsemaks..

                          sheerige edasi ka :-) http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171
                          roccasse mine müüma kui kiirendavad. ma ise ei k2i enam ,aga pastilaa pidi enda klassi bossim olema .. tal on respecti

                          Comment

                          • Ballahollic
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 388

                            #1243
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Plaan mingi selline ligi võtta: http://www.auto24.ee/used/2076421

                            Kellelgi reaalselt ka selline E-klass olnud siit? Sai vahepeal sõbranna autot laenatud ja armusin ära sellesse E-klassi. Väga mugav masin. Diisel samas vist tahab palju sõitmist? Ise sõidan ikka igapäevaelt jube vähe.. vb 5km päevas linna sõitu tuleb ära.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1244
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                              Plaan mingi selline ligi võtta: http://www.auto24.ee/used/2076421

                              Kellelgi reaalselt ka selline E-klass olnud siit? Sai vahepeal sõbranna autot laenatud ja armusin ära sellesse E-klassi. Väga mugav masin. Diisel samas vist tahab palju sõitmist? Ise sõidan ikka igapäevaelt jube vähe.. vb 5km päevas linna sõitu tuleb ära.
                              No siis ei võtaks diislit kui sõitmist vähe. Bensukas igaljuhul siis. Jäävad mõningad mured ära.

                              E-klass muidu ok valik.

                              Comment

                              • Ballahollic
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 388

                                #1245
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Kas nendel on üldse mingit normaalset bensiinimootorit tehtud?

                                Comment

                                Working...