Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Confidence
    FPP Pro
    • Mar 2015
    • 200

    #1216
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    VW Passat, 2.0 diisel, Highline kui solid poolnahksisu tahad. Ise 2a omanud 2005a pilli, väga rahul. Solid Saksa pill, samas ülalpidamiskulud väga tip-top võrreldes BMW, Audi, Mercedesega ja siiani pole isiklikult aru saanud kuidas diisli ülalpidamine kallim peaks olema kui bensuka.

    Ainuke miinus, et pöörderaadius on ridic suur, aga see-eest esisillal mingid kuulikindlad semi-eluaegsed jubinad vist ja kordagi pole mingeid pukse jms jama pidanud vahetama, eelmise auto Audi A6 98a pidi iga mõne kuu tagant jälle rahakotti kergendama esisilla jubinate arvelt :D
    Tänud Codecci. Tunduvad päris normaalsed jah. Leidsin 5 tk Tartus: http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

    Mille põhjal ma selle ühe välja filtreerid nüüd, või peaks kõiki vaatamas käima?

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1217
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      no kõigepealt lase vinid läbi arki kodulehelt (googelda ka vine, sest tihtipeale on mõni vana välismaa kuulutus kuskil alles, kus läbisõit vbolla 2x suurem) ja vaata mis ajalugu autodel on. Kui vini pole kuulutusse pandud, siis võib juba kahtlane olla. Enne käi eraisikud läbi ja siis platsid. Platside taustad googelda enne läbi ja võta mõni tuttav kaasa, kes autoasjadest rohkem jagab, muidu tõmmatakse seal sind persest.
      Last edited by donkament; 05.08.15, 13:36.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #1218
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Maanteeameti lehel näed eesti ajalooga autol vin koodi ja autonr olemasolul nii läbisõitu,kui liiklusõnnetusi.Parem oleks,kui müüdaval autol on korralikult täidetud hooldusraamat.Ise eelistan seepärast eesti ajalooga masinat,et saab kõike kontrollida mis tehtud.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1219
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Confidence Vaata postitust
          Tänud Codecci. Tunduvad päris normaalsed jah. Leidsin 5 tk Tartus: http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

          Mille põhjal ma selle ühe välja filtreerid nüüd, või peaks kõiki vaatamas käima?
          Ma ise eelistaks automaati, aga maitse asi.

          Enne ostu laseks ostueelse kontrolli teha, pohh see €30 vms hinnaga isegi 3 masinat kontrolli viia, nt googeldades esimene mis Tartus ka tegutseb: http://www.auto24.ee/infocatalog/aut...cpath=&id=1502

          Ja siis vaataks igast asjade olemasolu/seisukorda mis kohe lisa võivad maksma minna. Nt teine võti - on sinu jaoks oluline? Üks ainult on ja ära kaob siis võib vb mingi €1K väljaminekuga arvestada, ise lasin teha igaks juhuks teise, mingi ~ €240 väljaminek. Suverehvide seisukord, kas talverehvid olemas? Kui pole siis jooks 16" korralikke talverehve mingi ~ €400+ vast... Millal rihm vahetatud? Seda iga ~ 100K tagant peab vahetama, ka miski €400 väljaminek kui esinduses ei tee.

          NB! Tingi sitaks, see kasutatud autode turg tundub oma kogemuste põhjal imelik, sul peab kõige odavam ja kõige paremas korras auto olema, et keegi üldse vaevuks helistama. Hella ja küsi kõik asjad üle (seisukord, lisa-asjade olemasolu) ja kui kõik sobib siis küsi toorelt mingi kilo alla, inimestel vb mitu kuud auto üleval olnud ja koll ees ja parimal juhul annavad, kui niipalju mitte siis hakka vaikselt üles minema, mingi 10% alla saada on küll reaalne ma usun. + muidugi ostueelses kontrollis midagi veel viga siis nende asjade pealt ka niipalju alla kui kordategemine maksma läheks.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #1220
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            eks see kasutatud auto müük jh kipub aeganõudev olema, eriti 5k+ autode puhul. eelistatakse ikka uus v vähe kasutatud liisingusse võtta usaldusväärsest kohast.

            samas odavamate autopde puhul on venna audi A4 universaali müügist fun kogemus. Võin hindadega puusse panna aga enamvähem nii oli.
            Pühap pani auto müüki, esmasp lõunaks oli müüdud. Vahepeale jäi 20+ telefoni kõnet, kellest 3 hakkasid küsitud hinnast üksteise võidu üle pakkuma. Lõpuks saigi paarsada eur rohkem ja pani lukku ühele kutile, kes järgmine hommik narvast kohale lendas(maksis paarsada käsirahaks eelmine päev), et auto oma emale ära osta. Hind oli miski 2,6k vms mis oli auto24 keskmine. varustus oli parem ja vist ainukesena oli pool-hank sisu.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1221
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              kuna huvi on olnud leige, siis olen hinda alla lasknud ja muuhulgas korjasin mitmest heast kohast kirjandust mille käigus vorpisin müügikuulutuse sisu veidi koloriitsemaks..

              sheerige edasi ka :-) http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1971171

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1222
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                6 kuud müüd autot juba? Kogu aeg aktiivne olnud kuulutus?

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1223
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Ohjah.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1224
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #1225
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      no sellise jutu peale mul isegi ei tule mõte, et võiks osta seda autot tbh

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1226
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Ma lihtsalt mainin, et müüsin eelmise aasta lõpus maha oma 2006 aasta subaru outbacki sama läbisõiduga ja sain 5900 eurot. Selle octavia reaalne hind jääb sinna 5000-5500 vahele. Auto ikka üsna plank samuti.
                        Last edited by Kotkas1000; 14.09.15, 18:33.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1227
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          no sellise jutu peale mul isegi ei tule mõte, et võiks osta seda autot tbh
                          tuleb nõustuda

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #1228
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Mul tekkis küsimus, et millist sihtgruppi sa selle kuulutusega sihid?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1229
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                              Mul tekkis küsimus, et millist sihtgruppi sa selle kuulutusega sihid?

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #1230
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ah need ongi siis need meinstriim omasooiharad?

                                Comment

                                Working...