Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1201
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Panin oma teised rattad ka müüki. Oskan ainult kiidusõnu rääkida, ülihea ratas, väga heas korras, tegin just kõik hooldused ära, karpa lasin ka ära sünkroniseerida, väga nauditav on Nõva kandis kurvilisi teid mõõtmas käia, tšikid ka kiljuvad vaimustusest kui sõitu viin.

    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1998271

    27875407.jpg

    27875443.jpg

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1202
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Keegi endale 425.- tööautot soovib, siis võib PM-ida.
      ÜV 12.2015. Roostet on aga muidu tehniliselt toimetab hästi. 2.0 bensukas manuaal 1998


      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #1203
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Kas sellist teenust kah pakutakse, et saab liituda Saksa mineva autoärimehega, kes aitab kohapeal asju ajada ja ise sõidad siis ostetud autoga koju?

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #1204
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Olen kuulunud, et A tähe pealt autode müük on raskendatud isegi hoolimata hinna langetamisest ja kohati pakutakse ka vahetusvariante O tähe pealt autode vastu. On olnud juhuseid, kus seda on tehtud 1:1 le.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1205
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Keegi endale 425.- tööautot soovib, siis võib PM-ida.
            ÜV 12.2015. Roostet on aga muidu tehniliselt toimetab hästi. 2.0 bensukas manuaal 1998

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Ausalt öelda on 425 eurot vähevõitu sellise Vectra eest. Roostet peab julmalt olema või on midagi muud p**s.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #1206
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Ausalt öelda on 425 eurot vähevõitu sellise Vectra eest. Roostet peab julmalt olema või on midagi muud p**s.
              Mul õde viis suht korras ülevaatusega auto 120€ eest vanametalli,kui uuema ostis.Keegi ei tahtnud.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #1207
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas viki Vaata postitust
                Mul õde viis suht korras ülevaatusega auto 120€ eest vanametalli,kui uuema ostis.Keegi ei tahtnud.
                Tänapäeval ikka hea küll.Kas käid korra toidupoes või otsustad auto osta.
                Omal ajal pidid aasta otsa raha koguma, et mingi Datsuni ront osta.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1208
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Mul õde viis suht korras ülevaatusega auto 120€ eest vanametalli,kui uuema ostis.Keegi ei tahtnud.
                  Mul ema ostsis natuke vanema analoogse Opeli oluliselt kallima hinna eest. Mul läheb nüüd üle 20% sissetulekust nö. järelmaksuks. Enda plaan oli muidu sama hinna eest väidevalt ideaalses korra 2001. aasta 206 osta. Kütusekulu oleks kõvasti väiksem, kuid ruumi obv. vähem. Escort veeti oma kulu ja kirjadega romulasse ära ja mina sain 80€. Mootori osas oli paugupill, aga kõik muu oli tuksis.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1209
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Ausalt öelda on 425 eurot vähevõitu sellise Vectra eest. Roostet peab julmalt olema või on midagi muud p**s.
                    Ei ole vähe küsitud. Ülevaatus olemas, auto sõidab ilusti, käivitub, pidurdab. Et tehniline pool on üsna OK. Sillad ei kolise. Roostet on ikka jah.

                    Tööautoks ntx oleks see ideaalne.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1210
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      No, kui ilma külateedel rallimata 14km 9 minutiga läbitud saaks, siis võtaks isegi ära.
                      Last edited by Potsataja; 17.05.15, 18:55.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #1211
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Kuna mul kuskil autofoorumis kontot pole ja ei hakka esialgu tegema ka, aga äkki siin keegi oskab midagi pakkuda.

                        Eile avastasin sellise asja:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ehk siis küljeklaasi juures on see plastik et hoiaks kummist tihendit paigal. Seal on nüüd hambad sees ja sellised kumerad tükid väljas, umbes poolik 5 eurosendine mahub sisse. Juhi pool on 3 tükki ja kõrvalistujal 5.
                        Nüüd üleöö on tekkinud kuna sellist asja märkab praktiliselt kohe kui autosse istuda.

                        Kui reaalne on, et keegi on tahtnud midagi vahele ajada, et näiteks ust lahti saada vms? Kui midagi oleks tahetud varastada oleks ju pigem küljeklaasi puru löönud mitte hakanud seal urgitsema. Samas peab ikka debiilik olema kuna autol signa peal.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #1212
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Minul tekkisid samad asjad talvel suurte külmadega kui akent jääst puhastasin ja kaabitsaga vastu libisesin ja viskas plastikust tükke välja. Täpselt samasuguse kujuga.

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #1213
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Endal oli korra sama mõte, aga praegu enam ei kaabi. Ainuke variant, et talvel läksid katki/mõraseks ja kuna eile oli Tartu ots, kiirused suuremad kui linnas, siis lendasid need tükid minema lõpuks.

                            Comment

                            • Confidence
                              FPP Pro
                              • Mar 2015
                              • 200

                              #1214
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Soovitage autot palun! Price range 5-7k, aastas sõidan vähe 10-15k võiks olla universaal. Millega veel peaksin arvestama?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1215
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                VW Passat, 2.0 diisel, Highline kui solid poolnahksisu tahad. Ise 2a omanud 2005a pilli, väga rahul. Solid Saksa pill, samas ülalpidamiskulud väga tip-top võrreldes BMW, Audi, Mercedesega ja siiani pole isiklikult aru saanud kuidas diisli ülalpidamine kallim peaks olema kui bensuka.

                                Ainuke miinus, et pöörderaadius on ridic suur, aga see-eest esisillal mingid kuulikindlad semi-eluaegsed jubinad vist ja kordagi pole mingeid pukse jms jama pidanud vahetama, eelmise auto Audi A6 98a pidi iga mõne kuu tagant jälle rahakotti kergendama esisilla jubinate arvelt :D

                                Comment

                                Working...