Re: Nõuandeid auto ostmisel!
No tegelt peaksid ikka ise teadma ju mida tahad :P. 15 - 40k on valik ikka väga suur. Uut autot ei ostaks lihtsalt sellepärast, et rahaliselt hävid siis kõige rohkem ilmselt. Aga kui tahad seda tunnet, et oled esimene, kes ratsutab selle hobuse seljas, siis miks mitte. S klassi ei ostaks, kui rahakott põhjatu pole.
Igaljuhul ostaksin kohe välja kui raha selleks võtta on.
Tahtsid mõtteid, minu mõtteid ;D.
Samas võid ka 5 uut Daciat maja ette osta.
Algselt postitas Junken
Vaata postitust
Igaljuhul ostaksin kohe välja kui raha selleks võtta on.
Tahtsid mõtteid, minu mõtteid ;D.
Samas võid ka 5 uut Daciat maja ette osta.
Neid kellel pangaarvel piisavalt isiklikke likviidseid vahendeid, et omale esindusest uus S osta ei ole Eestis kuigi palju..

Comment