Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1156
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    nii poisid... küsimus sjuke.. arvatavasti 2015 lõpu poole tahaks osta autot.. ranges kuskil 15-40k tekib küsimus näiteks.. kas osta tutikas masin aga "madalama klassi" auto või osta kastutatud "kõrgema klassi auto" näiteks, kas osta tutikas C klass või osta sama raha eest kasutatud S klass. Samuti kas mõistlikum võtta liisingusse või pangalaen ja osta kohe välja? Any thoughts?
    No tegelt peaksid ikka ise teadma ju mida tahad :P. 15 - 40k on valik ikka väga suur. Uut autot ei ostaks lihtsalt sellepärast, et rahaliselt hävid siis kõige rohkem ilmselt. Aga kui tahad seda tunnet, et oled esimene, kes ratsutab selle hobuse seljas, siis miks mitte. S klassi ei ostaks, kui rahakott põhjatu pole.

    Igaljuhul ostaksin kohe välja kui raha selleks võtta on.


    Tahtsid mõtteid, minu mõtteid ;D.

    Samas võid ka 5 uut Daciat maja ette osta.

    Comment

    • aviator888
      Räme Fish
      • Mar 2015
      • 9

      #1157
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      nii poisid... küsimus sjuke.. arvatavasti 2015 lõpu poole tahaks osta autot.. ranges kuskil 15-40k tekib küsimus näiteks.. kas osta tutikas masin aga "madalama klassi" auto või osta kastutatud "kõrgema klassi auto" näiteks, kas osta tutikas C klass või osta sama raha eest kasutatud S klass. Samuti kas mõistlikum võtta liisingusse või pangalaen ja osta kohe välja? Any thoughts?
      Kohe välja. Ja oma raha eest. Mis seal pattu salata, mõõnaperioodidel on liikumisvahendiks olnud ka sellised raiped nagu Almera, Focus, Accord jms.. aga nad on alati olnud minu omad st. välja ostetud oma raha eest. Kuigi liisingusse poleks ehk probleem uus Lexus võtta.. aga elada tuleb võimete kohaselt.
      See on muidugi minu tagasihoidlik arvamus Neid kellel pangaarvel piisavalt isiklikke likviidseid vahendeid, et omale esindusest uus S osta ei ole Eestis kuigi palju..

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1158
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Ma müüks eluaseme maha ja vaataks juba maybachi vms mõistliku poole.

        liiga äärmuslik näide imo. eluase võib kehvem olla lihtsalt. lasna kortermaja ees uus X6 on täitsa ok.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1159
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          liiga äärmuslik näide imo. eluase võib kehvem olla lihtsalt. lasna kortermaja ees uus X6 on täitsa ok.
          maja "bossi" staatus kaasneb ka sellega. seda ei tohi unustada, see siiski kõige olulisem
          + alati saab x6s ka elada ja sõbra pool pesemas k2ia
          Last edited by leits; 31.03.15, 10:41.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1160
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            piisab kergest loputusest jõusaalis

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #1161
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              ja mäkis tehakse paremat toitu kui naine kodus imo

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1162
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Focus ja Accord raiped ??? Need margid on täiesti normaalsed liiklemisvahendid. Peres mõlemad variandid esindatud ja ei saa küll kurta, väga töökindlad masinad on. Isiklikult ilmselt A6 ostu matangi maha, peale pikemat järele mõtlemist. Võtan endale Accordi (2002-2007) ligi. Tundub ratsionaalsem valik selle raha eest. Kena sedaan on pealegi.
                Last edited by inward; 31.03.15, 18:52.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1163
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Focus ja Accord raiped ??? Need margid on täiesti normaalsed liiklemisvahendid. Peres mõlemad variandid esindatud ja ei saa küll kurta, väga töökindlad masinad on.
                  Nüüd sa küll (endist) ministriprouat ära ei räägi.

                  Comment

                  • aviator888
                    Räme Fish
                    • Mar 2015
                    • 9

                    #1164
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Focus võib omas klassis tõesti tegija olla.. Accord ei ole seda kindlasti mitte (jutt käib siinkohal 2008+ mudelist) oma uimaste mootorite ja lasteaia joonistusvõistlusel disainitud menüüga.. kuidas see letargiline rimakas saab turuhinna poolest 3-seeriast/Passatist kallim olla, on minule täielik müstika.
                    Bottom line- mõlemad on esiveolised säästuautod. Jedem das Seine.
                    Last edited by aviator888; 31.03.15, 22:02.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1165
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas aviator888 Vaata postitust
                      Kui aastane läbisõit mõistuse piires, siis ei näe erilist otstarvet soetada diiselmootoriga traktor endale.. Why? Selleks, et 100 euri aastas kütte pealt kokku hoida?
                      Detaile, mis võivad remonti&hoolt vajada on diiselmootoris palju rohkem.. ainuüksi ühe pihusti vahetus/kalibreerimine sööb mitme aasta kütuse kokkuhoiu olematuks. Peale selle on menüüs turbolaadurid, egr, dpf, kütusepump, eelsüüteküünlad, muud möllud..
                      Enda vaieldamatuks lemmikuks LS seeria Lexused ja S-classe. Fuck the fuel economy
                      Unista edasi, et sa oma s klassiga ainult ''kalla ja talla'' lased. Bensukatel ka omad vead.

                      --

                      Krdi naljavennad. Müüsin enda passati miski 3 nädalat tagasi maha ja siiamaani on ta minu arvel. Lubati järgmine päev ümbervormistada aga noup.
                      Tegin ARKi avalduse siin nädal tagasi ja nüüd kui ta kuskil mentidele silma jääb on päris valus laks tulemas. Auto kustutati ajutiselt arvelt + lõpetati kindlustus ära, mille raha ma endale sain. Plaanis oli nagu talle see jätta.

                      23.03.2015 Ajutine registrist kustutamine, Võõrandamisest teatamine

                      Comment

                      • aviator888
                        Räme Fish
                        • Mar 2015
                        • 9

                        #1166
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Unista edasi, et sa oma s klassiga ainult ''kalla ja talla'' lased. Bensukatel ka omad vead.
                        Iga margi, mudeli ja mootoritüübiga võib väga valusasti alt minna kui satub halvasti hooldatud või lihtsalt reede pärastlõunal liini peal kiirelt kokku klopsitud isend. S klass ei ole siin mingi erand: on omanikke, kes peavad juba garantiikorras igasugu jamasid klaarima regulaarselt.. on neid, kes uuena ostetud w140 siiani muretult sõidavad ja kiidavad..

                        Juttu oli sellest, et diiselmootoril on bensukaga võrreldes väga vähe plusse, palju rohkem miinuseid.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #1167
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          welcome back sir.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1168
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Rage, palju reaalne õlikulu on? Tuttav tunneb huvi...
                            mina üle 2L pole imho aastas sisse ladunud, väga tihti õlivarrast ka tsekkida ei viitsi, aga tavaliselt on nii, et kui tulukese põlema on löönud, siis ostan selle 5W-40 potsiku ja pool sellest või 2/3 kallan sisse ja ülejäänu jätan pagassi just selleks, et kui kunagi uuesti põlema lööb, siis oleks leevenduseks kohe valada ja hiljem bensukast uus potsik osta.. nende TFSI ja TSI mootorite tavaline käitumine veidi õli süüa.

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Subwuuferit pole ju.
                            12 kõlli koos ekvalaiseri ja võimuga on siiani andnud sellise heli kvaliteedi, et ma pole pidanud vajalikuks woofrit panna.. päriselt ka, aga kui tahad autot võdistada, siis go for it...

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Vaatasin natuke turgu ja saab täitsa 2012 mudeli isegi selle raha eest. Mis siis, et pool-plank :D või õigemini täiesti plank.
                            RS ei ole tavaline Octavia edevama varustusega, erineb sisu ja välimuse ja performance ja varustuse poolest. Sportsidur, sportvedrustus, madalam klirents, 2,0TFSI mootor jnejnejne

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1169
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Aga kui tihti siis õlivahetatud või koguaeg pealekallatud ainult :D ?

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1170
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                ...

                                RS ei ole tavaline Octavia edevama varustusega, erineb sisu ja välimuse ja performance ja varustuse poolest. Sportsidur, sportvedrustus, madalam klirents, 2,0TFSI mootor jnejnejne
                                http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                                Emotsionaalne seotus autoga on mõistetav, kuid turuhind on sageli midagi hoopis muud.

                                Comment

                                Working...