Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #691
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ilmselt ka mõeldud militaarasutustele..

    Comment

    • Yolonaator
      Julm Donk
      • Feb 2013
      • 81

      #692
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Valin praegu 2 auto vahel.
      1999 Mitsu galant. Bensukas, 2.0. Kõik lisad olemas - kliima, istme soendused jne. (ls 192,000)
      2001 mazda 323 bensukas, öko pill. Mootorit ei teagi, aga eks mingi 1.6 ehk vms. (180,000 peal tuleb vahetada hammasrihm, atm 174,000)

      Mazda oleks tuttava käest, 100% kõik tehnika täiesti töökorras.
      Mitsu oleks võõra käest, kõik lisad küll töötavad.


      Oskab keegi soovitada mõlema +/- et valik veitsa kergem oleks ? Kuigi tööga pean palju sõitma kaldun praegu Mitsu poole.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #693
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Soovitada ei oska, aga mitsus olen istunud ja kõikide lisadega on ta päris päris mugav auto, mida japsilt esialgu ei eeldaks.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #694
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
          Valin praegu 2 auto vahel.
          1999 Mitsu galant. Bensukas, 2.0. Kõik lisad olemas - kliima, istme soendused jne. (ls 192,000)
          2001 mazda 323 bensukas, öko pill. Mootorit ei teagi, aga eks mingi 1.6 ehk vms. (180,000 peal tuleb vahetada hammasrihm, atm 174,000)

          Mazda oleks tuttava käest, 100% kõik tehnika täiesti töökorras.
          Mitsu oleks võõra käest, kõik lisad küll töötavad.


          Oskab keegi soovitada mõlema +/- et valik veitsa kergem oleks ? Kuigi tööga pean palju sõitma kaldun praegu Mitsu poole.
          Kui nende kahe vahel valid, siis võtaks Mitsu igaljuhul.
          1.6 ja 2.0 ega tegelt seal mingi erilist kütusekuluvahet polegi. Kui sõitmist palju, miks diislit ei võta?

          Comment

          • Yolonaator
            Julm Donk
            • Feb 2013
            • 81

            #695
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Kui nende kahe vahel valid, siis võtaks Mitsu igaljuhul.
            1.6 ja 2.0 ega tegelt seal mingi erilist kütusekuluvahet polegi. Kui sõitmist palju, miks diislit ei võta?
            No mazda keskmine on umbes 6l sajale, mitsul hoopis 7,5-8 vms.
            Vanemat diislit ei taha, lagunevad palju ja talvel sitt käima saada. Aga kui mingi eriline maasikas siis muidugi võtaks.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #696
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
              No mazda keskmine on umbes 6l sajale, mitsul hoopis 7,5-8 vms.
              Vanemat diislit ei taha, lagunevad palju ja talvel sitt käima saada. Aga kui mingi eriline maasikas siis muidugi võtaks.
              Selle Mazda keskmine küll nüüd 6l/100km pole. Linnas on sul ikkagi 9-10l/100km, maanteel 6-7l/100km.

              The urban fuel consumption of this automobile is 9.60 l/100 km, the extra urban fuel consumption is 6.34 l/100 km and the combined is 7.47 l/100 km.

              Tehaseandmed need, siis. Arvestades, et auto 12a vana ka, siis lisa sinna 0,5l vast juurde veel ma arvan.

              Aga kütusekulu kütusekuluks :D Liiga ära leiardatud teema iga autoteema puhul.
              Last edited by VisaHing; 25.05.13, 11:44.

              Comment

              • Yolonaator
                Julm Donk
                • Feb 2013
                • 81

                #697
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Leidsin ühe kandidaadi juurde veel. Mis sellest arvate ?
                http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1350899

                Comment

                • Yolonaator
                  Julm Donk
                  • Feb 2013
                  • 81

                  #698
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
                  Leidsin ühe kandidaadi juurde veel. Mis sellest arvate ?
                  http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1350899
                  Nvm, juba läinud avensis.

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #699
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    IMO kui jõuad autot omada siis jõua ka kütet osta... pole vaja siin vinguda, et võtab palju jne jne, paljud ei suuda üldse autot endale lubada... mul võtab ka krdi linnas 11-13 aga ei ulu...

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #700
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Junken Vaata postitust
                      IMO kui jõuad autot omada siis jõua ka kütet osta... pole vaja siin vinguda, et võtab palju jne jne, paljud ei suuda üldse autot endale lubada... mul võtab ka krdi linnas 11-13 aga ei ulu...
                      oleneb, palju sõita. kui niisama poosetamiseks ja poe taga sussitamiseks, siis jah. endal viimase autovahetusega võitu aastas kütusekulult mitutuhat euri.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #701
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        IMO kui jõuad autot omada siis jõua ka kütet osta... pole vaja siin vinguda, et võtab palju jne jne, paljud ei suuda üldse autot endale lubada... mul võtab ka krdi linnas 11-13 aga ei ulu...
                        Noo keegi ei vingugi ju. Aga kui inimesel on sõitmist tõesti palju nagu ta väidab, siis diisel tasub ennast igaljuhul ära. Ei tasu karta neid diisli omapärasid :)

                        Täpselt nagu pokkeris, mõtleme pikas perespektiivis.

                        St. Jutt käis 1.6 ja 2.0-st. Et need tegelikult võtavad suht samasse auku kütet ehk kui valida, siis ikka 2.0.
                        Last edited by VisaHing; 25.05.13, 17:52.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #702
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Ostke mu 2005 c4, ära. Läbisõit 110k. PM

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #703
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Mis antud olendist arvate?

                            http://www.auto24.ee/used/1374440

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #704
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              auto ise on hea ja prakriline, hinna kohta ei tea arvata midagi.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #705
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Kindlalt vii kontrolli enne kui soetamiseks läheb. Muidu nagu vsiu ütles tegu suht praktilise ja mugava autoga. Elektrihädasid on neil suhteliselt palju või vähemalt hakkad nendega kokku puutuma palju. Ruumi on palju, suhteliselt ökonoomne. Lisadepoolest onVolvo-d alati olnud rikkad. Nagu ka antud mudel.

                                Endal oli Volvo S80, mis suht sarnaneb sellele V70-nele. Multifunkt. rool+keskonsool on väga mõnusad. Pöörderaadius on asi, mis hakkab veits häirima. Kuna parkides näiteks kahe autovahele tuleb veits suurem kaar võtta.

                                Aut.kast on ka üks, millele kindlalt pööra tähelepanu. Lase 0-100, Kui mingid jõnksud sees, või viivitused käiguvahetusel, siis otsi uus kandidaat :)

                                Comment

                                Working...