Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #646
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mäkis ja hessis peab ka fritüüris õli vahetama kord kvartalis. sama autol
    Nope, reedel on õlivahetuspäev hessis, nii et neljap. friikaid osta ei soovita.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #647
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      reaalselt :D?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #648
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Ma olen samas suht veendunud, et ühe hessi fritüüri "läbisõit" erineb teisest nii 10x. Rakvere Vaala keskus peaks iganädalase õlivahetuse korral suht safe bet olema.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #649
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          üks vend oli suures tööhoos, käis pidevalt Lätis ja unustas ka autol õli vahetada. Võis ka mingi 40000km üle olla. Mootor jooksis kokku, mingi uuem Nissan Primera.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #650
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            õlituli põlema ei läinud?

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #651
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              õlituli põlema ei läinud?
              õlituli läheb siis põlema kui õlinivoo miinimumi lähedale jõuab. Vahetusest peaks service/hoolduse tuli märku andma

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #652
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Kellegil kokkupuuteid või kontakte ise saksast auto toomisega?
                Omab siit keegi w210 mersut, seda et rooste teeb liiga seda tean aga selles hinnas ruumikuse mugavuse suhet paremat pole imo.

                Raske raske see auto valimine :D

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #653
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Ise olen 2tk toonud, mis sind täpselt huvitab selles suhtes. Plaanis sellel aastal vist 1 Passat ka tuua.
                  Vaata et beeži värvi ei osta ainult sellist mersut. (takso) :)

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #654
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                    Ise olen 2tk toonud, mis sind täpselt huvitab selles suhtes. Plaanis sellel aastal vist 1 Passat ka tuua.
                    Vaata et beeži värvi ei osta ainult sellist mersut. (takso) :)
                    Huvitab see, et siin valik kitsas (2.7cdi) ja mis see tuua laskmine tänapäeval maksta võiks? Või kui võimalus siis kellegiga kaasa minna kes mõistliku tasu eest aitaks kohapeal asju ajada ja pabereid vormistada ning saaks ise tagasi tulla juba autoga.

                    Hetkel see on silmas aga kahtlaselt odav ja müüa jutt oli : daa daa sillat korras mootor tjöötab. Natuke rooste on ei ole auku.

                    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_...ache_missing=1

                    Muidu varustuselt okei ja ma ei tea vb kohapeal ära käija ja kui piisavalt ok siis silberis lasta ära kontrollida.

                    Tasub üldse tuua nii vana masinat ise?
                    Last edited by timz0333; 10.04.13, 09:58.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #655
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Proovi leida ikka turul auto, millel rooste puudub. Mine lase enne ostu esinduses ülevaatus teha ning samuti hinnapakkumine vajalikele töödele. Selle alusel saad hinda natuke alla kaubelda ehk. Jaga see hind kahega ning saad aimu, mis raha oleks vaja autosse investeerida nurgataguses kohas, et masin korda saada. Igaks juhuks mainin, et esinduses saad kindlasti hinnapakkumise 4k+€. Muidu need mersu diislid üsna pommikindlad.

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #656
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Naabripoiss on autoärikas võin kontakte küll jagada. Selle diisliga on nii, et kui mootoris midagi läheb, maksad segaseks ennast. Kas sõidad niipalju aastas, et diisel ära tasub? Ise muidu Tartust, eeldan, et sina ka kuna sul Anton on sõbrana märgitud.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #657
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Naabripoiss on autoärikas võin kontakte küll jagada. Selle diisliga on nii, et kui mootoris midagi läheb, maksad segaseks ennast. Kas sõidad niipalju aastas, et diisel ära tasub? Ise muidu Tartust, eeldan, et sina ka kuna sul Anton on sõbrana märgitud.

                          Praeguste kalkulatsioonide kohaselt tuleks aastane läbisõit ala 15-20K.
                          Pm ega iga mootoriga on nii, et remont pole odav aga mersu diislid (cdI) väga kiidetud ja ega ilmaasjata need taksodena nii levinud pole.
                          Muidu vaatasin bensukaid ka aga linnas 13+l 100 on veits overkill mulle.

                          Aga Tartus ei ela, mulk olen.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #658
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Konso Vaata postitust
                            Naabripoiss on autoärikas võin kontakte küll jagada. Selle diisliga on nii, et kui mootoris midagi läheb, maksad segaseks ennast. Kas sõidad niipalju aastas, et diisel ära tasub? Ise muidu Tartust, eeldan, et sina ka kuna sul Anton on sõbrana märgitud.
                            Kui bensukal midagi mootoris läheb, siis ma arvan, et ega see ka odav lõbu pole.
                            --
                            Pakun ise, et plokikaas diislitel kõige nõrgem koht. Bensukas kannatab kuuma saamist mingil määral aga diisel kahjuks ei. Mikromõrad sisse saanud või kõveraks lastud, siis muidugi jah kallis lõbu.

                            Talviti 3 asja, mis dislal on põhilised: Hea aku, korralikud eelsüüteküünlad, talvediisel ja ongi kõik :)

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #659
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Näiteks leidsin sellise uhke musta "kirstu" Docs.ee tahab kohale toomise eest pea 1,6K€ seal sees on muidugi kõik mis vaja ja võtmed kätte diil.

                              Aga ise tuues või mõne eraisiku kaudu peaks saama selle summa 600€ küll väiksemaks vast. Tean, et paar aastat tagasi toodi auto 10K eegu eest ära.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #660
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Kellelgi ´02 A6´ga on kogemusi olnud? Eriti just huvitavad automaat+diisel variandid. Kas kõrgsurve pumbaga on probleeme jne.

                                Comment

                                Working...