Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • popp00
    Räme Fish
    • Jan 2010
    • 22

    #526
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Praegu KIA eks näeb kuidas see peab. Tutikana salongist välja ja 30k sõitnud, praegu igaljuhul rohkem rahul kui Mazdaga.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #527
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Kas kellegil kogemusi nende volvodega XC70, alates 2001 aastast.
      auto kole kui öö aga nelikvedu ja kõrge pill, pole varasemalt volvodega kokku puutunud. räägitakse, et mugavad, kas ka vastupidavad?
      http://www.auto24.ee/used/1161473

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #528
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Osta V70 või siis juba korralik džiip. Minule seda autot ei soovitatud, kui tahad maasturit siis osta juba suur maastur, sellel jupid sama kallid. V70 hea auto, soovitan.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #529
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Kas kellegil kogemusi nende volvodega XC70, alates 2001 aastast.
          auto kole kui öö aga nelikvedu ja kõrge pill, pole varasemalt volvodega kokku puutunud. räägitakse, et mugavad, kas ka vastupidavad?
          http://www.auto24.ee/used/1161473
          Ühel tuttaval on see ja ei pidavat jõudma ära kiruda, kui perses auto. Igalt poolt laguned ja koliseb ja kogu aeg mingid indikaatorid vilguvad jne.

          Enne jh osta see "päris" džiip. See selline nje rõba, nje mjasso masin vist.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #530
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
            Kas kellegil kogemusi nende volvodega XC70, alates 2001 aastast.
            auto kole kui öö aga nelikvedu ja kõrge pill, pole varasemalt volvodega kokku puutunud. räägitakse, et mugavad, kas ka vastupidavad?
            http://www.auto24.ee/used/1161473
            mu meelest xc70 ja xc90 ilusamad autod üldse. aga jah - tuttavatel, kel esimeste aastate omad, neil probleeme on. samas 2003a xc90-ga isegi vahepeal ringi sõidetud ja super. 2007a xc70 ühel tuttaval ja ta väga rahul ja ei nurise.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #531
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Käisin ka täna ühte isendit vaatamas. Krdi iseenest lisade ja tehn. seisundi kohapealt super auto aga järjest hakkasid mööda autot ringi liikuma, et mis vaja teha oleks, siis ikka vajus pea norgu. Sõita polnud ka väga mugav just, eeldasin et antud seeria mudel on juba seest natuke avaram ja ruumikam. Tegu siis 3 seeria E46ega. Edasi astus 2.0 diisli +chip kohta ka üsna hästi.

              ---

              XC70 asemel ma vaataks siis A6 allroudi peale. Näeb ka kordades parem välja kui see Volvo.
              2012 mudel on päris kena.
              http://www.auto24.ee/used/1206217
              Last edited by VisaHing; 22.12.12, 19:42.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #532
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Sõita polnud ka väga mugav just, eeldasin et antud seeria mudel on juba seest natuke avaram ja ruumikam.
                try E39

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #533
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  try E39
                  Ma tean jah. Pikalt otsisin sobivat E39-t. Välimuse poolest meeldib E46 rohkem aga sõidumõnu on ilmselgelt 5esega kõvasti suurem.
                  Samas on 5esel neid hädasid jällegi rohkem. Nõrgad kohad juttude järgi kõrgsurvepump, plokikaan(kuuma saanud siis hõka), ABS andurid, mida tõesti paistab minevat hulgi jne. Vb eksin aga juttude järgi vähemalt.

                  Samas kuni 3000 EUR ei saagi midagi, millega võiks üdini rahul olla. Rohkem ei raatsi panna ostule :D.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #534
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    XC70 asemel ma vaataks siis A6 allroudi peale. Näeb ka kordades parem välja kui see Volvo.
                    2012 mudel on päris kena.
                    http://www.auto24.ee/used/1206217
                    ma arvan just vastupidi. vanematel volvodel lihtsam, selgem joon nii välisdisainis ja ka interjöris sama. skandinaavia disaini vastu ei saa ikka miski

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #535
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Ma arvan, et maitse asi. vanematel volvodel lihtsam, selgem joon nii välisdisainis ja ka interjöris sama. skandinaavia disaini vastu ei saa ikka miski
                      FYP!

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #536
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Ma tean jah. Pikalt otsisin sobivat E39-t. Välimuse poolest meeldib E46 rohkem aga sõidumõnu on ilmselgelt 5esega kõvasti suurem.
                        Samas on 5esel neid hädasid jällegi rohkem. Nõrgad kohad juttude järgi kõrgsurvepump, plokikaan(kuuma saanud siis hõka), ABS andurid, mida tõesti paistab minevat hulgi jne. Vb eksin aga juttude järgi vähemalt.

                        Samas kuni 3000 EUR ei saagi midagi, millega võiks üdini rahul olla. Rohkem ei raatsi panna ostule :D.

                        3k eest head disla jah raske saada, aga bensuka saaks vabalt. Abs andurid savi, võib lõhkistega ka sõita :D Igal autol omad hädad, mul E39 bensukas olnud ja väga rahul olin.

                        Comment

                        • lennuk
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 298

                          #537
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          Kas kellegil kogemusi nende volvodega XC70, alates 2001 aastast.
                          auto kole kui öö aga nelikvedu ja kõrge pill, pole varasemalt volvodega kokku puutunud. räägitakse, et mugavad, kas ka vastupidavad?
                          http://www.auto24.ee/used/1161473
                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Osta V70 või siis juba korralik džiip. Minule seda autot ei soovitatud, kui tahad maasturit siis osta juba suur maastur, sellel jupid sama kallid. V70 hea auto, soovitan.
                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                          Ühel tuttaval on see ja ei pidavat jõudma ära kiruda, kui perses auto. Igalt poolt laguned ja koliseb ja kogu aeg mingid indikaatorid vilguvad jne.

                          Enne jh osta see "päris" džiip. See selline nje rõba, nje mjasso masin vist.
                          kahel heal tuttaval xc70 ,üks vanem mudel `99 aastast ,olnud tema käes 5-6 a. ja temal suuremaid probleeme ei ole esinenud ,teisel `02 a mudel ,kasutuses tema käes 3,5 a ,üks suurem remont oli seotud automaatkastiga ,ülejääud aeg suhteliselt kalla ja talla.
                          mõlemal mootoriks 2,4T nii et kallata peab jaksama ,samas on aeg ajalt fun kah.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #538
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust

                            XC70 asemel ma vaataks siis A6 allroudi peale. Näeb ka kordades parem välja kui see Volvo.
                            2012 mudel on päris kena.
                            http://www.auto24.ee/used/1206217
                            See auto on teistpidi äärmus väikeste läbisõitude kõrval. Isegi kui oletada, et see osteti 01.01.2012 ja müügis on ta olnud nii nädal, siis 56 000km annab ikka täis sõita.

                            Muidu jasssassi linki ja seal olevat hinda vaadates uurisin variante ja võtaks pigem odavama, uuema ja samuti "koleda" Terracan´i. Parema hinna ja kvaliteedi suhtega pilli on raske leida. Lihtne Mazda maksab ka rohkem.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #539
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              See auto on teistpidi äärmus väikeste läbisõitude kõrval. Isegi kui oletada, et see osteti 01.01.2012 ja müügis on ta olnud nii nädal, siis 56 000km annab ikka täis sõita.

                              Muidu jasssassi linki ja seal olevat hinda vaadates uurisin variante ja võtaks pigem odavama, uuema ja samuti "koleda" Terracan´i. Parema hinna ja kvaliteedi suhtega pilli on raske leida. Lihtne Mazda maksab ka rohkem.
                              Märkasin ise ka läbisõitu, mis on suhteliselt ulme ikka. Või noh samas ütleme, et tegu on 300 päeva vana autoga peale esimest regamist. Iga päev ligi 200km sõitu, mis Saksas üsna standard ( eeldavasti toodud Saksast, ei tea täpselt kust Import Auto autod pärinevad ). Samas on müügis ka 2 aastat vanu autosid, mille läbisõit on juba üle 200K . Naljakas, mis see ls võib olla küll meie 10-15 aastat vanadel autodel kui nii uutel sellised näidud ees.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #540
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                50k aastaga ei ole mingi ulme. isegi eesti siseselt mitte. ärge vaadake ainult oma mätta otsast.

                                Comment

                                Working...