Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Praegu KIA eks näeb kuidas see peab. Tutikana salongist välja ja 30k sõitnud, praegu igaljuhul rohkem rahul kui Mazdaga.
Praegu KIA eks näeb kuidas see peab. Tutikana salongist välja ja 30k sõitnud, praegu igaljuhul rohkem rahul kui Mazdaga.
Comment