Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #331
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Riskantne siis, kui ise autosid põhjalikult ei tunne, "põrsas kotis" teema kogu aeg. Samas kehtib see ka ostmise puhul. Exploreriga ta läkski pm mingil määral alt. Masin oli 3 aastat vanem, kui passis kirjas ja väideti ehk mingi põlvkondade vahe vms. Mingil määral aga selle pärast, et tema viis aastat uuem Mazda oli omajagu hullemas seisus.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #332
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      1k€ eest midagi ka saab? Oleks pooleks aastaks või nii mingit lambi transpordivahendit lihtsalt vaja.

      http://www.auto24.ee/used/842887 - enamvähem?

      http://www.auto24.ee/used/1000838`

      http://www.auto24.ee/used/1053874
      Last edited by Mr_Kenny; 25.07.12, 22:18.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #333
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        selle raha eest vaataks midagi väga lihtsat - väike mootor ja manuaalkast oleks ühed eeldused

        näiteks kahe esimese auto bensiinikulu ennustaks 15+ liitri kanti ja kui sul juba autole vähe raha, siis ei usu, et jaksad bensiini sinna väga palju sissevalada

        Comment

        • lissavassa
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 149

          #334
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          1k€ eest midagi ka saab? Oleks pooleks aastaks või nii mingit lambi transpordivahendit lihtsalt vaja.

          http://www.auto24.ee/used/842887 - enamvähem?

          http://www.auto24.ee/used/1000838`

          http://www.auto24.ee/used/1053874
          Kui otsid autot tõesti ainult pooleks või kuni aastaks siis võta kindlasti civic!
          Civicu mootor on lollikindel ning üsna öko võrreldes teistega siin, ja pole ka uimane. Ainuke miinus civicul on roostetav kere.

          Audi samuti hea mugav, kuid ei ütleks, et kõigekindlama mootoriga ja parima sillakombinatsiooniga. Võib lihtsalt selle aasta jooksul tahta mingit varuosa vahetust, mis maksab 1/3 autohinnast, civicuga seda probleemi ei näe (mitte, et audi oleks halb, aga toon siin näited just võrreldes konkreetsete autodega).

          Sebring vms mata kohe maha, kole, inetu, roostetav ning kesise mootoriga.

          Minu arvamus.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #335
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Ty ty. Tbh mul täiesti külm milline välja näeb jne. Peamine on et selle aja jooksul ära ei laguneks. Näited viskasin täiesti lampi. Lissavassa kas peale civicu veel midagi töökindlat on?

            Comment

            • lissavassa
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 149

              #336
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
              selle raha eest vaataks midagi väga lihtsat - väike mootor ja manuaalkast oleks ühed eeldused

              näiteks kahe esimese auto bensiinikulu ennustaks 15+ liitri kanti ja kui sul juba autole vähe raha, siis ei usu, et jaksad bensiini sinna väga palju sissevalada
              Mis sa teed nalja? Audi 2.3 bensumootor c4 kerepeal ei võta mitte keskmiselt 15l sajale! Omanud kahte sellise mootoriga autot, ning keskmine jäi LAGI 10-11l saja kanti.
              Sebring võtab jah vähemat 13-15l sajale, kuna v6 ja märksa halvem mootor.

              Comment

              • lissavassa
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 149

                #337
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                Ty ty. Tbh mul täiesti külm milline välja näeb jne. Peamine on et selle aja jooksul ära ei laguneks. Näited viskasin täiesti lampi. Lissavassa kas peale civicu veel midagi töökindlat on?
                Kõik japside bensumootorid sellises hinnaklassis suhteliselt pommikindlad, mazda 626, mazda 323, nissan jne. Ainult kered roostetavad ja mädanevad kergesti. Sõitsin vahel 1990 aasta mazda 626, ning ei lisanud 2 aasta jooksul isegi mootorisse õli juurde...
                müüsin edasi ja uus omanik sõitis ka 6 kuud kuni sai kopp ette ja viis vanarauda aga mootor ikka töötas väga hästi.
                Last edited by lissavassa; 25.07.12, 22:53.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #338
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                  Ty ty. Tbh mul täiesti külm milline välja näeb jne. Peamine on et selle aja jooksul ära ei laguneks. Näited viskasin täiesti lampi. Lissavassa kas peale civicu veel midagi töökindlat on?
                  Ford Sierra, Audi 80

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #339
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    Ty ty. Tbh mul täiesti külm milline välja näeb jne. Peamine on et selle aja jooksul ära ei laguneks. Näited viskasin täiesti lampi. Lissavassa kas peale civicu veel midagi töökindlat on?
                    Golf, Corolla ja Escort. Viimasel on roosteprobleemid kõige suuremad aga leidub ka ok pille.

                    E: Sierra ja Audi 80 muidugi ka, eriti kui mõnelt vanemalt (maa)mehelt selline isend õnnestub osta.
                    Last edited by Potsataja; 25.07.12, 22:59.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #340
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      nagu lissavassa mainis, siis Hondade mootorid suht pommikindlad. Golfi julgeks ka soovitada.

                      muidugi enne ostu võid ülevaatuspunktis käia ja paarikümne euro eest teada saada, et kas see masin ikka peab aasta aega vastu.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #341
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        civic või 626 on ok valik nendele tingimustele.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #342
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Ty ya'll!

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #343
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            törts juurde ja B5 passatit vaataks.
                            kuigi jah nende esisild ei ole just kiita.

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #344
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              kas peale civicu veel midagi töökindlat on?
                              Ostsin 3aastat tagasi 95a saab9000 14000 krooniga.Käis 2aastat,eelmine aasta kadus õlisurve ära ja ostsin vw passati.See aasta sain umbes 200€ korda ja sõidan jälle.Peale kordasaamist pole passatiga enam sõitnud.Ülimugav auto.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #345
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                vana auto ostmisel on juhusel suur roll, kuidas joppab.
                                soovitan kiigata ka http://www.autoleht.ee/testid/199 kuigi seal päris nii vanu autosid ei ole.

                                Comment

                                Working...