Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #256
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    vaimude süü imo

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #257
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #258
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Mondeo peale ei ole mõelnud http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

        Või näiteks Avensise peale http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

        Puusalt tulistan, pole mingi eriline margi asjatundja.
        Väga sõltub ka nt, kas sul on mõni hea tuttav või sõber kuskil esinduses tööl. Meil peres on osaliselt seepärast kõigil Fordid - remonditöödel, korralistel hooldustel ja jupide osas saab päris korralikult alla (mis Fordil nagunii on mõistliku hinnaga).

        Passat on muidugi vinge, kui selle n-ö uuema saad. Volvo puhul varuosad on kindlasti päris kallid.
        Last edited by inward; 22.05.12, 22:31.

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #259
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Ma ei tea, kas BMW sinu valikusse mahub, aga ise sõitsin mingiaeg u 4 kuud ringi BMW e60-ga, 3,0 diisel, hea ja ökonoomne ning samas piisavalt võimekas mootor, et maanteel rahulikult kulgeda...

          Näiteks:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NB! Tõin need autode kuulutused näidetena, ei tunne omanikke jne...

          Uus Mondeo ka päris asjalik relv!
          Last edited by TrvP; 22.05.12, 22:28.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #260
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?
            Ma ise lihtsalt läheks teeks proovi igasugu variantidega. Nii uut autot ostes valiks selle järgi mis meeldib, mitte mida soovitatakse.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #261
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              BMW kahjuks valikusse ei mahu. minu arust ühed koledamad autod üldse. mondeo tundub huvitav. avensis on kole. : D

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #262
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Ma soovitan sul platsid tartus läbi kammida. Kuigi sulle pisiautod vist ei lähe on ntx vehos hetkel vist 6400€-ga citroen c3 mille läbisõit oli ainult 19k. olevat olnud nn testiauto vms. Samasuguseid demoautosi võib teistelt platsideltki leida.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #263
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  plaanis nüüd kuu aja jooksul auto osta. soovin sedaani (mitte luukpäraga vms), piisavalt ökonoomset ja lollikindlat (mitte ameeriklasi, millele juppe raske/kallis saada jne). eelarve 8-10k. ise olen vaadanud Volvo S60 ja Passati poole. keegi oskab veel midagi soovitada?
                  Kui S60 on valikus, siis unusta igasugused mondeod ja avensised ja mazdakuued. Õigemini istu sisse ja proovi sõita, saad ise aru.
                  Passat on rohkem selline maitse asi, endale ei meeldi.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #264
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Mingi nänni täis topitud skoda superb äkki? Peaks odavamalt saama kui passat or audi?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #265
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      http://www.auto24.ee/used/663019

                      Garantii veel aasta ja kvaliteedilt ei jää juba mõnda aega VW, Volvo jne. mudelitele alla.

                      http://www.auto24.ee/used/983135

                      Väike aga tubli, mingi 600€ tahaks hinnast muidugi alla kaubelda.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #266
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Mingi nänni täis topitud skoda superb äkki? Peaks odavamalt saama kui passat or audi?
                        +1

                        Mazda kere on suhteliselt roostealdis, vb mõni targem oskab öelda, kuidas 2007 a autode kered on, aga enne seda kõikidele mazdadele meeldib roostetada (poritiiva ääred jne).

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #267
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas TrvP Vaata postitust
                          enne seda kõikidele mazdadele meeldib roostetada (poritiiva ääred jne).
                          kinnitan

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #268
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            http://www.auto24.ee/used/663019

                            Garantii veel aasta ja kvaliteedilt ei jää juba mõnda aega VW, Volvo jne. mudelitele alla.
                            Hundai remont suht kallis, tuttaval oli, peale garantiiaja lõppemist üritas kiiremas korras lahti saada.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #269
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              Ma soovitan sul platsid tartus läbi kammida. Kuigi sulle pisiautod vist ei lähe on ntx vehos hetkel vist 6400€-ga citroen c3 mille läbisõit oli ainult 19k. olevat olnud nn testiauto vms. Samasuguseid demoautosi võib teistelt platsideltki leida.
                              just sai ringilt tuldud. käisin küll vist kõik Tartu autoaiad läbi va Ksa autoaed(mingi teede remont ja ei viitsinud tiiruga minna) ja valik ikka jube niru. pika kerega passateid on nii, et halb hakkab, aga vot sedaane ei leia. TaufAutos paar tükki oli. mõni korralikuma väljanägemisega S60 oli ka.

                              @ leits: uuema kerega superb on kena, aga need ei mahu eelarvesse. vana kergega superbi ei taha :(

                              Mazdade roostetamise kohta olen ise ka kuulnud ja seetõttu selle auto oma peas maha matnud juba.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #270
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Sellise eelarvega võiks juba Saksast midagi tuua äkki ? Või lasta tuua.

                                Comment

                                Working...