Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #241
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.autohooldus.ee/ see koht pidi p2ris ok olema, olen kuulnud .. ise tho pole k2ind

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #242
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Tuttaval plaanis max 3-aastane kasutatau auto osta. Kas letihindadel on ka tingimisruumi tavaliselt?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #243
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ei ole, esindusse saab kohe järgmine päev, aga sinna lähen aint siis kui mõni tõsisem asi ja suur tõenäosus, et muud kohad ära vussivad. Mis ma sellest õlifiltrist ostan? Ega ma enda mandiga kohale ei lähe, nemad vahetavad õli + kõik muu mis sinna juurde kuulub.
        A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
        Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #244
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Ma olen teenindusse minnes alati kilekotiga asjad kaasa võtnud. Eelmine kord oli kotis õlifilter, õli, piduriklotsid, rattalaager, pidurivedelik, tungraud, tellitav võti, mingi tundmatu vana määre ja veel palju muudki.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #245
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
            Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu
            sa oled retard ausalt

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #246
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Tuttaval plaanis max 3-aastane kasutatau auto osta. Kas letihindadel on ka tingimisruumi tavaliselt?
              ikka saab alla rääkida. 5k vana raha saab igast hinnast alla. Kui lähed sull käes ostma saad rääkida ka 10k vana raha maha. Muidugi kõik oleneb =)

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #247
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                pastilaa käib muidu restos ka nii et omad potid pannid kaasas, lauahõbedast ma ei räägigi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  A no mai tea. Oleneb tõesti kus sa teha lased aga noh tavaliselt ise kui olen läinud õli vahetama , siis õlifilter eelnevalt ära ostetud mujalt, sest noh need tegelt nii underground pleisid ka, et neil ikka pole varnast võtta lihtsalt. Vahetatakse siiski õli koos filtriga ju :)
                  Aga no vb seal asjad teistmoodi :D edu
                  Mis kohtades sa käid? Olen elus 2 x õlifiltrit ostnud. Esimene kord kui vahetasin 1985. aasta opelil enda garaazis õli ja teinekord 96. aasta bemmil kui venna sõber ütles, et teeb õlivahetuse oma töökojas tasuta ära. Aga teenendusse minnes oma filtriga.... Hmm... See ju sama kui minna restorani sööma ja endal toiduained kaasas, viskad kokale ja ütled, et tee üks Bolognese nüüd.

                  E: lol jozik jõudis ette.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #249
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    sa oled retard ausalt
                    Kas sinu suust muud ka tuleb kui mingit ärapanemist ?
                    Mind ne gramm ei liiguta su postid mu vastu. Siin foorumis on olemas nupp Report, samuti ka võimalus PMida mulle ja oma mure ära
                    rääkida. Täiesti kohatult spämmid.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Mis kohtades sa käid? Olen elus 2 x õlifiltrit ostnud. Esimene kord kui vahetasin 1985. aasta opelil enda garaazis õli ja teinekord 96. aasta bemmil kui venna sõber ütles, et teeb õlivahetuse oma töökojas tasuta ära. Aga teenendusse minnes oma filtriga.... Hmm... See ju sama kui minna restorani sööma ja endal toiduained kaasas, viskad kokale ja ütled, et tee üks Bolognese nüüd.

                    E: lol jozik jõudis ette.
                    Jep.. Nagu mainisin, siis ise külastan underground kohti. Siukest asja nagu õlivahetus juba lihtsalt ei ole võimalik sitasti teha. Olgu siis see kuskil United Motorosi esinduses või underground kohas kuskil. Hinnavahe on lihtsalt :).

                    My bad. Ma külastan autoremonditöökodasid, Teie teenindusi :D.
                    Last edited by VisaHing; 21.05.12, 20:41.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #250
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Progressist hoolimata käib mõningane elutegevus ka linnadest väljaspool. Seega helistad piisavalt palju ette, et õlifilter tellitakse sinu eest ära või võtad oma kaasa. Tahad mingit special õli, siis sellega sama lugu.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #251
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Arvasin, et kuna Codecci soovib asja kiirelt ajada, siis tavaliselt on väiksemad järjekorrad tagasihoidlikumates kohtades ja ise tavaliselt lennanud kohale oma oma varuosa näpus ja öelnud, et vahetage ära. Saab kiirelt tehtud, saad kiirelt auto kätte.

                        Kuna Teil eluolu tsipa teine seal, siis obv tõsti my bad oli lollus arvata, et codecci läheb oma õlifiltri,õlipotskaga kohale.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #252
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          http://www.autohooldus.ee/ see koht pidi p2ris ok olema, olen kuulnud .. ise tho pole k2ind
                          See on pikem jutt ja ma ei viitsi tõesti oma seiklusi selles asutuses ümber jutustama praegu hakata, aga sinna palun MITTE KELLELGI minna. Seal ei teata autodest suurt midagi. Lisaks on üldine töökultuur selline, et ajab oksele. Teiste pajatusi võite lugeda audiklubi foorumist. Märksõnaks Audihooldus.

                          edit: Muidu mainin ka seda, et kui just margiesinduses ei käi, siis on oma "materjaliga" kohale minna täiesti OK ja tavaline. Sina maksad talle ju tasu tunnitöö alusel ja kogu moos. Umbes sama nagu ma ostan tapeedi ja tapeediliimi ja maalrimalle tuleb paneb ta mulle seina kenasti 8€ tund :)
                          Last edited by Kotkas1000; 22.05.12, 08:15.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #253
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            See on pikem jutt ja ma ei viitsi tõesti oma seiklusi selles asutuses ümber jutustama praegu hakata, aga sinna palun MITTE KELLELGI minna. Seal ei teata autodest suurt midagi. Lisaks on üldine töökultuur selline, et ajab oksele. Teiste pajatusi võite lugeda audiklubi foorumist. Märksõnaks Audihooldus.

                            edit: Muidu mainin ka seda, et kui just margiesinduses ei käi, siis on oma "materjaliga" kohale minna täiesti OK ja tavaline. Sina maksad talle ju tasu tunnitöö alusel ja kogu moos. Umbes sama nagu ma ostan tapeedi ja tapeediliimi ja maalrimalle tuleb paneb ta mulle seina kenasti 8€ tund :)
                            ty for support :)

                            Kas muidu kellegil võib olla aimu, mis võib viga olla? Nimelt iga suvi ( eriti päevadel kui on kuumus ja autosalong on nagu sahara ), siis hakkab elektroonika tõrkuma. Et siis, puldist kesklukust ei tööta, küll aga töötab puldist avamine kui käisitsi oled ära lukustanud. Ainult näitab ohutulesid ja kõik kui üritad lukustada. Aegajalt hakkab ka signa lambist tööle.
                            Samas iga hommik kui autosalong mahajahtunud ööga, töötab auto laitmatult. Sulgeb,avab ilusti.
                            96 bmw siis.
                            Ehk on mõnel targemal aimu, kust hakata viga otsima?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #254
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              ty for support :)

                              Kas muidu kellegil võib olla aimu, mis võib viga olla? Nimelt iga suvi ( eriti päevadel kui on kuumus ja autosalong on nagu sahara ), siis hakkab elektroonika tõrkuma. Et siis, puldist kesklukust ei tööta, küll aga töötab puldist avamine kui käisitsi oled ära lukustanud. Ainult näitab ohutulesid ja kõik kui üritad lukustada. Aegajalt hakkab ka signa lambist tööle.
                              Samas iga hommik kui autosalong mahajahtunud ööga, töötab auto laitmatult. Sulgeb,avab ilusti.
                              96 bmw siis.
                              Ehk on mõnel targemal aimu, kust hakata viga otsima?
                              Ma kusjuures sarnast jama täheldanud viimastel nädalatel soojadel päevadel, 95a bmw.
                              Last edited by virukunn; 22.05.12, 18:06.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #255
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ilmaga seotud.

                                Comment

                                Working...