Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #166
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Igal akusid müüval poel on mingi hull soodusvariant mingitele väiksematele akudele alati. Samuti nägin just k-rautas väga odavate akude alust, kui keegi tuttav seal, saad veel 20% alla kah.

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #167
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Romulast pool tõbist ei soovita osta, külmade ilmadega on just oluline et aku oleks hea..

      akukeskus.ee olid üsna mõistlikud hinnad kui kunagi enda autole uut akut otsisin




      Sorry, 96a escortile ilmselt tõesti ei ole pointi 100€ akut osta...

      okidoki.ee on äkki abiks, sealt leiab alati kõike mida vaja :D

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #168
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Kui otsida leiab romulast kindlasti väga hea aku. Paar talve tagasi oli golfil akut vaja käisin 150kr välja ja sain väga hea aku.

        Comment

        • superkuul
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 113

          #169
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Siis sul vedas :) mu arust aku selline osa autol, mida peab ikkagi poest ostma.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #170
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Mu Hyundai Coupe saaga sai just ajutise lõpu. Ei viitsinud asjaga tegeleda, tahtsin liisingule tagasi anda. Amserv vaatas üle, leidis mingi pisivea, mis tulevat korda teha. Samas ütlesid nad ise ka, et auto turuhind on 30-40% kõrgem kui liisingujääk. Ütlesin, et ei oska ise autosid müüa ega viitsi õppida. Kui tahavad, jääb auto neile - müügu teda siis või parandagu vastavalt oma soovidele. Tüüp ohkas ja ütles, et tal pole volitusi. Et kui vaba raha oleks, ostaks kohe isiklikult ära, aga raha ka pole. Ja tööandja juures protseduurireeglid ei lase ettevõttele ühe tehinguga 2.5-3k EURi teenida kui klient seda pisivea parandamist kinni ei maksa. Tüüp võttis jutu kokku lausega, et 'nojah, siis peate oma raha ikkagi ise maast üles korjama'. Ägedad ettevõtted on meil siin ikka.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #171
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              LOOOL... eriti sick mõtlemisega töötajad :)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #172
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                mis sul see jääkväärtus siis on? ja mis see pisiviga ja selle parandamise hind on?

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #173
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Jääkväärtus on €5k+km, veaks on mingi jubin, mille vea tõttu päevatulede asendis parempoolsed gabariidid ei põle.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #174
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!



                    kirjeldus on hea:)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #175
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Alguses tundus nagu kuulutus ikka, kuid siiski...

                      Tegu on ilge tuuning relvaga seega nokitsemist jagub seal ning naisele võib nädalaks ajaks spaasse aja kinni panna, kui tahate autoga rahulikult tegeleda või veel parem jätke üldse maha, sest sellega saab haigelt naisi Holly ringilt!

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #176
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Praegu ei soovita üldse bensukaid igapäeva sõiduks vaadata. Isegi kui läbisõit on väike

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #177
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Miks?

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #178
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Diiselmootorist pole ka erilist abi kui kütuse jaoks raha ei jagu. ;P

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #179
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Mis oleks loogiline kilomeetri omahind 20 aastat vanal keskmiselt 8l/100km bensiini võtval autol? Ma ei tahaks kohe kuidagi aksepteerida 25senti/km, enda escordi puhul arvestan nii 15senti/km. Krt, taksodki sõidavad 50senti/km (ja odavamaltki) ja peavad tühisõitudega arvestama ja makse maksma.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #180
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                streetracest lugenud sellest autost. Omanik hullult vaeva näinud, aga miskipärast ei taha see kunagi valmis saada.

                                Comment

                                Working...