Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #151
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=940328

    Fakk it, oleks ma Eestis võtaks insta selle ära. OK vajalikku summat mul veel praegu pole aga kui oma auto saaks kiirkorras 2k euri eest maha müüa, mis on kindlasti hea hind mu auto eest, siis võtaks ära selle. Midagi sellist olen ma otsinud peris kaua :(.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #152
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Fakk it, oleks ma Eestis võtaks insta selle ära.
      "See pole õige Soome ehitaja, kel eestis M seeria bemmi pole." (Kihelkonna)

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #153
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=940328

        Fakk it, oleks ma Eestis võtaks insta selle ära. OK vajalikku summat mul veel praegu pole aga kui oma auto saaks kiirkorras 2k euri eest maha müüa, mis on kindlasti hea hind mu auto eest, siis võtaks ära selle. Midagi sellist olen ma otsinud peris kaua :(.
        Muu informatsioon
        Eestis arvel
        Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti

        MÜÜDUD!!!

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #154
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Suht sick.. oli plaanis helistada ja üle tsekkida see.. mnjah, ilmselt oli hää auto :D

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #155
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            "See pole õige Soome ehitaja, kel eestis M seeria bemmi pole." (Kihelkonna)
            not sure if serious, aga see küll M seeria bemm ei ole

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #156
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Tegelt on Soome ehitajal seitsmene bemm cv-s kirjas.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #157
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                ma polegi Soomes ehitaja lol :D
                Kahju, et ära läks. Saatsin talle e-maili ka, et ega 3500 eur + 2,2k+ väärtusega auto ei sobiks aga okei :D

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #158
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas bauss Vaata postitust
                  not sure if serious, aga see küll M seeria bemm ei ole
                  wöörd.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #159
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Kes ütles et see m-seeria bmw on , tal on lihtsalt m-tech facelift

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #160
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Nii kui kellelegi BMW meeldib, tembeldatakse kohe rullnokaks. Minu arvates on väga ilus auto see antud valge isend (tegelikult enamus bmw-si) ja küllaltki praktiline ka. Samuti on hind väga odav. Sellepärast see ka kiirelt minema läks.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #161
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Nii kui kellelegi BMW meeldib, tembeldatakse kohe rullnokaks. Minu arvates on väga ilus auto see antud valge isend (tegelikult enamus bmw-si) ja küllaltki praktiline ka. Samuti on hind väga odav. Sellepärast see ka kiirelt minema läks.
                        RULLNOKK

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #162
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                          Kes ütles et see m-seeria bmw on , tal on lihtsalt m-tech facelift
                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          "See pole õige Soome ehitaja, kel eestis M seeria bemmi pole." (Kihelkonna)
                          piu

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #163
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Nõuandeid aku ostmisel ?

                            Sain väikese lühiajalise tööotsa aga nende külmadega ütles vana auto vana aku üles. Üle 10% auto hinnast ei taha ja ei suuda nagu kuidagi maksta ehk kas on olemas (väga) odavat akut, mis ka sellise külmaga auto käima paneb ? "Krokodillidega" on paar korda proovitud ja siis käivitub ilusasti.

                            E: Autoks on 96a. Escort "imelike" akuklemmidega.
                            Last edited by Potsataja; 31.01.12, 17:52.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #164
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              ma ei tea kui odav on odav ja mis suurust sul täpselt vaja kuid mu tööautole sain just kampaaniahinna automaailmast 100Ah ning käivitusvool 900 vms. Igatahes oli hinnaks 99€. Sarnane Bossi aku pakuti 160€ eest. Eks sõiduautodele vast saab odavamalt miski 60-70Ah-seid. Otsi kampaaniaid igatahes.

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #165
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Osta romulast mingi pooltõbine aku. Üheks talveks vast ikka käib.

                                Comment

                                Working...