Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #61
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Ehk selgitad, mida tähendab mk3?
    3nda seeria mudelid http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_Mo...2.80.932007.29

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #62
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      opppaaa...ma pole veel kunagi foorumis kellegi õigekirja üle irisenud. Kuna ma ka ise suht ebapädev selles olen. aga yolpa...wtf with those commas????
      haha:D, kusjuures ei mäletagi, et oleksin sellise postituse siia kirjutanud. Ei olnud eile just kõige kainemas konditsioonis.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #63
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Btw, Autolehes hiljuti kirjutati, et diiselauto tasuks alles siis osta kui aastas 50K+ km läbi sõidad. Thoughts?

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #64
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Btw, Autolehes hiljuti kirjutati, et diiselauto tasuks alles siis osta kui aastas 50K+ km läbi sõidad. Thoughts?
          Lol. Kuidas nad seda põhjendasid ? Niisama tundub see ju absurdne väide.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #65
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            See on põhjendatud diiselauto kallima hinnaga. Ammu teada väide ju.

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #66
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Nooh kas nüüd just 50 000 km, aga eks see piir diisli ja bensiini puhul algab kindlasti sealt 30 000 km pealt. kui alla selle sõita siis kindlasti bensukas, kui 30 000 kandis siis bensukas ja kui kõvasti üle 30 000 siis kindlasti disla.
              Ise olen omanud kahte dislat ja kuna aastas saab ikka 40 000 kanti paugutatud, siis olen rahul. Teine asi on ka käru vedamisega. Kui ikka autot kasutada vedamiseks on diisel mõistlikum. Muidu kui peamine kulgemine on linnas ja lühikesed otsad, siis bensiin mõnusam. Diisel auto peamine probleem, et siis hakkab auto soojaks minema kui tööle jõuad.

              Ise ostsin endale viimati konnaõgijate auto. Elu sees ei oleks uskunud, et ostan, sest ikka oled kuulnud hirmulugusid kuidas lagunevad jne. Siiani pole suuremaid jamasid olnud, ptui ptui ptui. Julgen väita, et hea varustusega Berlingo on ka hea pereauto. Muidugi neid kasutatud peast ei julge eriti osta, enamasti ju firma autodega tegemist ....

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #67
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Kusjuures, kui teemaalgataja maitsemeel kannatab ja ta tahaks midagi erilist, siis Renault Vel Satis on selleks ideaalne. Uuena omajagu üle poole milli maksnud auto on vähese huvi tõttu ülikiirelt oma hinda kaotanud.

                http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #68
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Infoks ka - plaanis on perel siuke auto maha müüa - http://www.auto24.ee/used/943264 pmst üks-ühele, sama värv ja aasta jne. läbisõit on suurem
                  hinnaks 3k€
                  taanis toodud, neli aastat eestis sõitnud

                  kui kellegil huvi on, võib küsida ja panen mingeid muid andmeid, pilte vms

                  e: ametlikult müüki läheb esmaspäeval, siis saab uue auto kätte
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Kas te ikka teate kui "hea" on audi 2,5TDI :D? Ma hoiaks sellest mootorist ikka väääga suure kaarega mööda. e39 saad sellise hinna eest ilmselt rapie millele one sama palju v2hemalt juurde panna et sõidetavaks saada .. pigem vaataks mingi opeli poole sellise hinnaklassi juures..
                    2000 - 3000 vahel on siuksed küsitavad e39-ned, 4500 eest saab peris korraliku e39. obv on juhuseid.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #70
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      http://www.auto24.ee/used/654864

                      Keegi selliste kohta oskab kommentaari anda?

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #71
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        2000 - 3000 vahel on siuksed küsitavad e39-ned, 4500 eest saab peris korraliku e39. obv on juhuseid.
                        selllisega peris ei vilistakski kummi we

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #72
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          http://www.auto24.ee/used/654864

                          Keegi selliste kohta oskab kommentaari anda?
                          Oskan: pole paha!

                          Aga srsly, miks A8-t ei vaata selle eelarvega ? Saaks uuema kerega normaalse isendi: http://www.auto24.ee/used/818381
                          4.2 bensukad odavamad.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #73
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            selllisega peris ei vilistakski kummi we
                            Vilistage vilistage. Mina olen hea poiss ja jõuluvana lubas mulle ühe erilise auto tuua: http://www.auto24.ee/used/872377

                            Siis vilistan mina ja näitan teile tagatulesid.





                            (Krt, kui see jõuluvana jälle mudelautot ja päris autot segi aja)

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #74
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Ma ei tea kas see linnalegend või ei, aga 300 c laidetakse päris palju imo. A8 ja taolisi suht kallis üleval ka pidada imo.

                              Ise valiks vast midagi taolist: http://www.auto24.ee/used/947919 http://www.auto24.ee/used/841009 http://www.auto24.ee/used/913461

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #75
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                                Ma ei tea kas see linnalegend või ei, aga 300 c laidetakse päris palju imo. A8 ja taolisi suht kallis üleval ka pidada imo.

                                Ise valiks vast midagi taolist: http://www.auto24.ee/used/947919 http://www.auto24.ee/used/841009 http://www.auto24.ee/used/913461
                                See Accord väga kena masin (Y)

                                Comment

                                Working...