Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Ise olen enamus autosid mõne tuttava käest ostnud ja seni pole kahetsenud.Vähemalt tead vähe auto kohta.Ühe auto ostsin turult ja sellel jooksis mootor kuu ajaga kokku.Viimati ostsin passati ja olen rahul.
Ise olen enamus autosid mõne tuttava käest ostnud ja seni pole kahetsenud.Vähemalt tead vähe auto kohta.Ühe auto ostsin turult ja sellel jooksis mootor kuu ajaga kokku.Viimati ostsin passati ja olen rahul.
. Isegi paari aastaga 700-800K kütnud autod pole haruldased, rääkimata siis vanematest. Omal ajal toodi see crap Eestise peamiselt läbi Leedu, võimalik et ka nüüd. Nii vanade autode puhul pole reeglina ka VIN-koodi teadmisest erilist kasu.
Comment