Kalev luttis zalgirise ära

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #1

    Kalev luttis zalgirise ära

    Nonii poisid, kalev sõitis 27 punniga zalgirisest üle. rocki fännid, näppige lõssi !!
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Kalev luttis zalgirise ära

    Algselt postitas Helmps
    Nonii poisid, kalev sõitis 27 punniga zalgirisest üle. rocki fännid, näppige lõssi !!
    oleks siis kalev rockist nii tugevalt üle sõitnud.....

    AGA....


    ...ei


    seega jah, nice badbeat helmps

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: Kalev luttis zalgirise ära

      good point HCC. kui nüüd rock saab 4 hulgas kaleviga kokku, siis vaatame kes lössi näpib ;D

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Kalev luttis zalgirise ära

        Algselt postitas Helmps
        Nonii poisid, kalev sõitis 27 punniga zalgirisest üle. rocki fännid, näppige lõssi !!
        lõunaosariikide mees ja fännab kalevit......hoia ikka omakandi meestele põialt.

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #5
          Re: Kalev luttis zalgirise ära

          ma ei saa nõrkadele pöialt hoida.

          ja kui rockist rääkida, siis vaatame kui kaugel ta kalevist asetseb... niiet badbeat 2 u back hcc.. lõsssssssss

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #6
            Re: Kalev luttis zalgirise ära

            ROFL, endal on rocki särk naab

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #7
              Re: Kalev luttis zalgirise ära

              Algselt postitas rankapoeg
              ROFL, endal on rocki särk naab
              rocki õlu on ju joodav. ega sellepärast, et tiim on sitt, sellepärast ei või õlut joomata jätta. donk, mida sina üldse spordist tead? kui sinu käest küsida, kes on tiit sokk, sa ütled, et eurovisiooni õhtujuht. donk ;D

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #8
                Re: Kalev luttis zalgirise ära

                Algselt postitas Helmps
                kui sinu käest küsida, kes on tiit sokk, sa ütled, et eurovisiooni õhtujuht. donk ;D
                Ei ole siis vä?
                Õlle on ka ****

                Mina tean kuidas palusalu tegi sporti, ta oli suure pere laps! Mitte nagu need smigunnid kes aind puhkavad mägedes

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: Kalev luttis zalgirise ära

                  Ise Kalevi poolt Eestis pikalt olnud. Suurhall pole kaugel ning põnevamatel mängudel on saadud ikka kohal käia.

                  Zalgiris ise ei ela just hetkel parimaid aegu läbi. Majandusraskuste tõttu on kõik võõrleegionärid klubist minema läinud, kuid see ei muuta võitu vähem magusamaks :).

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #10
                    Re: Kalev luttis zalgirise ära

                    rock oleks 40-ga teinud.

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #11
                      Re: Kalev luttis zalgirise ära

                      Algselt postitas bounce
                      rock oleks 40-ga teinud.
                      ennem saagu nevezisest jagu :)

                      -edit-

                      mina olen kalevi poolt alates sellest ajast alates olnud, kui ma korvpalli vaadanud olen.. ehk siis kui praegune kalev oli veel ehitustööriist. siis olin ka ehitustööriista poolt. lol @ riist

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Kalev luttis zalgirise ära

                        Algselt postitas bounce
                        rock oleks 40-ga teinud.
                        nice :D

                        Comment

                        • leits

                          #13
                          Re: Kalev luttis zalgirise ära

                          ma olen eluaeg kalevi f2nn olnud

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: Kalev luttis zalgirise ära

                            Algselt postitas Helmps


                            mina olen kalevi poolt alates sellest ajast alates olnud, kui ma korvpalli vaadanud olen.. ehk siis kui praegune kalev oli veel ehitustööriist. siis olin ka riista poolt.
                            FYP ;D
                            see oli nii naljakas lihtsalt ;D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Kalev luttis zalgirise ära

                              Kapoti Kalev vä?

                              Comment

                              Working...