Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts
Täitsa oleneb koha imagost. Kui on osside urgas, siis lastakse osside musa, kui on hipide koht, siis hipidele meeldivat musa.
Aga õhtu otsa dnb-d küll kuulata ei tahaks.
Pigem vist kompromiss oleks tõesti miski raadio teema (kuigi imho enamus eesti raadiot lasevad suht saasta :D)
Algselt postitas TIGRANO
Aga õhtu otsa dnb-d küll kuulata ei tahaks.
Pigem vist kompromiss oleks tõesti miski raadio teema (kuigi imho enamus eesti raadiot lasevad suht saasta :D)
Comment