POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #241
    Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

    Algselt postitas TIGRANO
    Kuidas ühiskondlikes kohtades muusikat lastakse, baarid, tavapeod, kui ei ole kirjutatud uksele, et tegu on näitkeks HIP HOPi peoga.
    Täitsa oleneb koha imagost. Kui on osside urgas, siis lastakse osside musa, kui on hipide koht, siis hipidele meeldivat musa.

    Aga õhtu otsa dnb-d küll kuulata ei tahaks.

    Pigem vist kompromiss oleks tõesti miski raadio teema (kuigi imho enamus eesti raadiot lasevad suht saasta :D)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #242
      Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

      Algselt postitas Muusik
      7. märtsil mul sünnipäev :D
      sünnarahad pokkerilauda :P

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #243
        Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

        Algselt postitas antnx

        PINK TANK OBV
        Pink Tanki ei saa.
        Küsisin siin marguzzilt peo ajakava kohta tegelt juba ammu, aga ei kippu ega kõppu. Asi selles, et mul 7. märts on ka üks teine planeeritud üritus, kust puududa ei saa kuidagi, aga samas see teine üritus on mingi 21-00.00 vms seega variant oleks mõlemad üritused kaasa teha.
        Nii, et mingi kondikava võiks olla siin, ei tea muidu, kas on mõtet osalustasu maksta või mitte. Millal turnat teete jne.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #244
          Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

          Algselt postitas Keiss
          Pink Tanki ei saa.
          Küsisin siin marguzzilt peo ajakava kohta tegelt juba ammu, aga ei kippu ega kõppu. Asi selles, et mul 7. märts on ka üks teine planeeritud üritus, kust puududa ei saa kuidagi, aga samas see teine üritus on mingi 21-00.00 vms seega variant oleks mõlemad üritused kaasa teha.
          Nii, et mingi kondikava võiks olla siin, ei tea muidu, kas on mõtet osalustasu maksta või mitte. Millal turnat teete jne.
          tuleb varsti mingi plaanimoodi värk

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #245
            Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

            Kas saite omanikuga kokku, mis võimalused on?

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #246
              Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

              mmm neljapäeval lenc polnud aega ja ma ei tea ta telefonile ka ei vasta, kas ta käis seal v mitte, pidi reede minema ise, ... LENC vasta telefonile palun, tra ma seda chalice möla juba korduvalt kuulanud ;D ;D

              Comment

              • leits

                #247
                Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                lenc tõmbas rahadega kambodzasse ja hakkas mees litsiks.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #248
                  Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                  Irw, ma just tahtsin öelda, et donkas rahad ära ja müüb ennast kuskil maantee ääres.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #249
                    Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                    hei, sry guys, viimased päevad olen haigla vahet jooksnud ja ise läbi minna ei jõudnudki. Anyway, nv-l väga tülitada ei taha, seega pommitan meilidega neid, kui infot miski homme õhtuks kohal pole, siis lendan olenemata seisukorrast sinna :P

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #250
                      Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                      Algselt postitas lenC
                      hei, sry guys, viimased päevad olen haigla vahet jooksnud ja ise läbi minna ei jõudnudki. Anyway, nv-l väga tülitada ei taha, seega pommitan meilidega neid, kui infot miski homme õhtuks kohal pole, siis lendan olenemata seisukorrast sinna :P
                      Haigla vahet, kas endal midagi halvasti? NV nagunii midagi ei toimus seal, eks uuel nädalal aega sebida rahulikult.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #251
                        Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                        Nii, nüüd on selge, mis me teeme. Me leiame, et on natuke vara ja kogu teema liiga läbimõtlematu. Foorumi peoks on meil mõtteid ja algelisi ideid, arvame et on parem oodata selle teemaga, et tagada suurem kvaliteet.

                        Vabandame, kui kellegi plaane rikkusime. Rahasid hakkan kohe tagasi kandma.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #252
                          Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                          HUH !??! MIS??? APRILL?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #253
                            Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                            Algselt postitas antnx
                            HUH !??! MIS??? APRILL?
                            Ei ole kahjuks >:(

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #254
                              Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                              wtfffffffffffffffffffffffffffff

                              no ootame siis, järgmist kokkusaamist
                              krdi kahju ikka

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #255
                                Re: POLL:Kas tuleksid foorumi live turnale(villas, jooki ja turna) EDIT:7.märts

                                Algselt postitas kollane
                                wtfffffffffffffffffffffffffffff
                                Pidu peab tulema korralik, praegu tekkisid teatud probleemid organiseerimisega juba. Samas jõudsime järeldusele, et ametlike pidusi peame me korraldama ise (foorumi adminnid) ja selle eest ka vastutama. Kindlasti on plaanis edaspidi suurtemate ürituste korraldamiselosaliselt üritust finantseerida ja peole väärtust sellega juurde anda. Ma loodan, et olete mõistvad ja saate asjast aru, muidu pärast ütlete, et pokkeriprod.com peod on mööda ;D

                                Comment

                                Working...