Apple Mac ja pokkerimängimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andrus69
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 232

    #1

    Apple Mac ja pokkerimängimine

    Sülearvutivahetus plaanis.
    Kui soovida arvutiga mängida pokkerit, kas MACi võiks üldse kaaluda? Kas enamus Pokkeritubade kleindid toetavad MACi ? Sain aru, et Olympicu oma näiteks mitte.

    On kellegil kogemusi, mis probleeme pokkeri osas MACiga tekkinud?
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

    stars.ee ei pidavat maci toetama

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #3
      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

      Fulltilt ja Pokerstars.com toetasid Maci, nüüd ka need kadunud. 888 on vist browseripõhiselt mängitav, aga see on jama. Nii et hetkel pole Maciga midagi pokkerimaailmas teha imo

      Comment

      • andrus69
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 232

        #4
        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

        OO vastas ka, et saab Flashi põhiselt mängida, aga jah nii ei sobi. Arvatavasti siis peab MACi maha kriipustama valikutest.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

          Macid on naiskatele, meestel ikka korraliku töölooma vaja.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Btw nendel Macidel lasti see mudel ei tea millal välja ja nn. "statid" on samad koguaeg?
          Või ei võrrelda neid üldse nii teiste arvutitega?
          Selles suhtes, et uusi Mace ei tule ju peale koguaeg millel paremad näitajad? Panen lampi vbl.
          Last edited by qbj0hn; 12.10.11, 11:25.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

            pokerstarsi teemast:

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            mul oli sama probleem, sain suppordilt sellise vastuse:


            Täname, et võtsite meiega ühendust.

            Palun võtke vastu meie siirad vabandused. Kahjuks pole hetkel veel PokerStars.EE tarkvara Maci operatsiooni süsteemile saadaval. Meil on kahju, kui see Teile pettumust valmistab.

            Kaalume võimalust pakkuda seda meie Eesti mängijatele tulevikus.

            Seniajaks palun kaaluge emulaator-programme, mis lubavad jooksutada Windowsi programme MAC arvutis. Kui Teil on Intel baasil töötav Mac, proovige .EE kasutamiseks järgnevat tasuta (beeta versioon) programmi:

            * http://winebottler.kronenberg.org/

            Vaadake palun dokumenti meili manuses.

            Kui kasutate MAC arvutit, millel pole Intel protsessorit, võime Teile pakkuda järgnevaid alternatiive. Need on küll tasulised, kui lahendavad probleemi:

            * VMware Fusion ($79.99, tasuta prooviversioon saadaval) http://www.vmware.com/products/fusion/
            * Parallels Desktop for Mac ($79.99, tasuta prooviversioon saadaval) http://www.parallels.com
            * Crossover for Mac ($39.95, tasuta prooviversioon saadaval) http://www.codeweavers.com/products/cxmac/

            Lisavõimalusena võite ka MacOS asemel kasutada oma MAC arvutis Windows XP platvormi:

            Bootcamp by Apple (sisaldub OS 10.6.x) http://www.apple.com/macosx/compatibility/

            Crossover for Mac ($39.95, tasuta prooviversioon saadaval) http://www.codeweavers.com/products/cxmac/

            Pange tähele, et PokerStars ei paku kliendituge kolmandate osapoolte tarkvarale ning seepärast ei saa me nende kasutuskindluse eest vastutust võtta.

            Täname mõistva suhtumise eest. Kui Teil on lisaküsimusi, võtke meiega palun uuesti ühendust.

            Lugupidamisega,

            Ingrid K
            PokerStarsi klienditugi

            Comment

            • andrus69
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 232

              #7
              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

              Ok ehk siis kasutades emulaatorit annab jooksutada kõiki kliente? On see siis oluliselt aeglasem või probleemide rohke teab keegi?

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                Peale interneti ja office kasutamist ka veel midagi teha tahad, siis ma võtaks PC.
                Olen kasutanud maci pool kuud ja ma ei tea mida inimesed näevad selles. See, et ta nii hästi disainitud on, ei pane mind seda ostama.
                Milleks nussida oma ajusid pool päeva, kas ma saan pokkeritoa tööle v mitte?`

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Macid on naiskatele, meestel ikka korraliku töölooma vaja.
                  Ahah. See MACi vihkamine on ikka üks naljakas asi. Enamik vihkajatest pole kahjuks elusees mõne MACiga pikemalt kokku puutunud :P.

                  1:1-le näitajate/hinna võrdlemine on ka umbes sama, kui võrrelda Volvot ja Hyundaid.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                    Lol, ei vihkagi.
                    Plekki oleks/raatsiks osta siis ostaks aga leian, et siukse pleki eest saab mõistlikuma asja mis ajab asja samahästi ära või paremini.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Ahah. See MACi vihkamine on ikka üks naljakas asi. Enamik vihkajatest pole kahjuks elusees mõne MACiga pikemalt kokku puutunud :P.

                      1:1-le näitajate/hinna võrdlemine on ka umbes sama, kui võrrelda Volvot ja Hyundaid.
                      but still macile pole enamus vajalike rakendusi .. samuti mingi emulaatoritega nussimine .. milleks? jah kui sa otsid internetis k2imise pilli ja midgai kirjtuada why not .. aga ma ei näe ikkagi pointi miks maksta ta eets 20k+ kui sama edulise pilli saab ala 10k eest ..

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #12
                        Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Ahah. See MACi vihkamine on ikka üks naljakas asi. Enamik vihkajatest pole kahjuks elusees mõne MACiga pikemalt kokku puutunud :P.

                        1:1-le näitajate/hinna võrdlemine on ka umbes sama, kui võrrelda Volvot ja Hyundaid.
                        Apple tooted on kõik sigahead, aga samas kõik ülehinnatud, sest neid on cool omada.
                        Pokkerimängijale ikka üsna kohutavalt tüütu imo.

                        PS. miks kõikidel unicorn power vendadel mac on üldse? Mu sample size on küll 2, aga siiski :D.
                        Last edited by Spewmonkey; 12.10.11, 12:44.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                          Enamus ostavad selleprst, et lihtsalt Mac on ja näeb cool välja ja obv pohhui mis need statid üldse on.

                          Kui mingeid erivajadused on mida vaja kasutada mis mäkil on ja PC-l pole siis jh miks mitte, aga muidu põhimõtte prst juba ei pleki mingi 20k või kui palju neid plekivad kui sama raha eest saaks juba suht kõva Dellari mille peal ka kõik asjad töötavad.
                          Maci vastu pole mul iseenesest midagi, lihtsalt kui peale delfis chillimise ja facebookis istumise midagi veel teed siis ostaks midagi muud.
                          Last edited by qbj0hn; 12.10.11, 12:50.

                          Comment

                          • andrus69
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 232

                            #14
                            Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                            Pastilaa, kas sinul on MAC ja kasutad seda ka pokkeri mängimisel?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Apple Mac ja pokkerimängimine

                              Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                              Pastilaa, kas sinul on MAC ja kasutad seda ka pokkeri mängimisel?
                              Ei ole - vahepeal tegin mõnda aega kujundustööd MACil. Hetkel ei saa MACi puhtalt seetõttu kasutada, et osadel tööprogrammid pole MACi versiooni. Kui seda muret poleks, koliks iga kell MACile tagasi. Miks? Seks.

                              Comment

                              Working...