Sülearvutivahetus plaanis.
Kui soovida arvutiga mängida pokkerit, kas MACi võiks üldse kaaluda? Kas enamus Pokkeritubade kleindid toetavad MACi ? Sain aru, et Olympicu oma näiteks mitte.
On kellegil kogemusi, mis probleeme pokkeri osas MACiga tekkinud?
Kui soovida arvutiga mängida pokkerit, kas MACi võiks üldse kaaluda? Kas enamus Pokkeritubade kleindid toetavad MACi ? Sain aru, et Olympicu oma näiteks mitte.
On kellegil kogemusi, mis probleeme pokkeri osas MACiga tekkinud?

Comment