Re: le Oktoobri offtopic
No offence aga ilmselgelt on see A8 pedetuuning. Üldse see auto ei ole mõeldud mingite läti spoileritega ehtimiseks imo.
Miinu maitse kui sellist masinat vaadata, oleks midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
No offence aga ilmselgelt on see A8 pedetuuning. Üldse see auto ei ole mõeldud mingite läti spoileritega ehtimiseks imo.
Miinu maitse kui sellist masinat vaadata, oleks midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

Comment