le Oktoobri offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #61
    Re: le Oktoobri offtopic

    No offence aga ilmselgelt on see A8 pedetuuning. Üldse see auto ei ole mõeldud mingite läti spoileritega ehtimiseks imo.

    Miinu maitse kui sellist masinat vaadata, oleks midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #62
      Re: le Oktoobri offtopic

      keegi tahab korraldada tallinna ülikooli pokkeri karikaturniiri?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #63
        Re: le Oktoobri offtopic

        EMTA blokeerib kirjavahetust ka :) kui email aadressi nimes on blokeeritud domeeninimi. Sain alles nüüd teada.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #64
          Re: le Oktoobri offtopic

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #65
            Re: le Oktoobri offtopic

            Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            mis osaga tegemist?

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #66
              Re: le Oktoobri offtopic

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              No offence aga ilmselgelt on see A8 pedetuuning. Üldse see auto ei ole mõeldud mingite läti spoileritega ehtimiseks imo.

              Miinu maitse kui sellist masinat vaadata, oleks midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
              Muidugi on lol. Imo ei sobi ühelegi audile mingi tuuning, eriti A8-le. Igasugune üritus näeb porno välja. West coast customs käis ühes osas kunagi autot otsimas tuunimiseks, testisid s8-t ja see boss ütles, et solid auto aga siin pole midagi tuunida enam.
              Aga sel sinu lingil antud autol, seal aint veljed pole stock ju. Ja kui 10+ aastat vana saksa luksusautot osta, siis ega sealt odavad arved ei tule. Ma piisavalt e38 foorumit lugenud ja audiclubi ka. Vennad ikka nutavad ja kiruvad, et sõita saab vähem kui remontida ja 10k+ arved paari kuu tagant on standard. Aga sellegi poolest, ikka tõmbab selliste masinate juurde :D
              Last edited by virukunn; 03.10.11, 10:30.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #67
                Re: le Oktoobri offtopic

                Haige climber.. Endal kodus vaadateski hakkasid judinad peale:D

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #68
                  Re: le Oktoobri offtopic

                  Saab väga ilusti Audisid tuunida, aga kahjuks Eestis ei osata maitsekuse piiridesse jääda
                  Näiteks midagi väljamaalt

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #69
                    Re: le Oktoobri offtopic

                    minu jaoks jäävad sellised sellid nagu eelnevas climbing videos või need eesti jalgratturite tegemised liibanonis mõistmatuks, milleks on vaja inimestel selliseid asju teha. vist heaoluühiskonna üks igavuses vaevlev osa ja ei imesta kui mõni punt tahab pulli pärast somaalias ära käia kuna kodus või euroopas on juba nii igavaks läinud.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #70
                      Re: le Oktoobri offtopic

                      Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                      minu jaoks jäävad sellised sellid nagu eelnevas climbing videos või need eesti jalgratturite tegemised liibanonis mõistmatuks, milleks on vaja inimestel selliseid asju teha. vist heaoluühiskonna üks igavuses vaevlev osa ja ei imesta kui mõni punt tahab pulli pärast somaalias ära käia kuna kodus või euroopas on juba nii igavaks läinud.
                      South Parki ühes osas läksidki Somaaliasse :D http://www.southparkstudios.com/full...13e07-fatbeard

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #71
                        Re: le Oktoobri offtopic

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        mis osaga tegemist?
                        Season 9, Episde 8: Special: Polar North

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #72
                          Re: le Oktoobri offtopic

                          Kalev Rebast oli täna Tasku Keskuse ees näha. Laulis jälle oma intelligentseid ja õpetlike laule.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #73
                            Re: le Oktoobri offtopic

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Muidugi on lol. Imo ei sobi ühelegi audile mingi tuuning, eriti A8-le. Igasugune üritus näeb porno välja. West coast customs käis ühes osas kunagi autot otsimas tuunimiseks, testisid s8-t ja see boss ütles, et solid auto aga siin pole midagi tuunida enam.
                            Aga sel sinu lingil antud autol, seal aint veljed pole stock ju. Ja kui 10+ aastat vana saksa luksusautot osta, siis ega sealt odavad arved ei tule. Ma piisavalt e38 foorumit lugenud ja audiclubi ka. Vennad ikka nutavad ja kiruvad, et sõita saab vähem kui remontida ja 10k+ arved paari kuu tagant on standard. Aga sellegi poolest, ikka tõmbab selliste masinate juurde :D
                            1+ , õnneks pole mu audi veel väga raha küsinud ( sülitan 3 korda üle õla), aga kohe kohe küsib:D .
                            Ja tuuningu kohapealt, pole mul midagi tehtud, isegi veljed on samad millega 16.aastat tagasi välja tuli.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #74
                              Re: le Oktoobri offtopic

                              Tuunitud autot tahate, siis ostke tehase tuuninguga. S-line, M-seeria, AMG, Lorinser, Brabus - kõik tipptasemel ja pole kuskilt üle pingutatud.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #75
                                Re: le Oktoobri offtopic

                                aa ei midagi nvm.
                                Last edited by VisaHing; 03.10.11, 19:03.

                                Comment

                                Working...