le Oktoobri offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #16
    Re: le Oktoobri offtopic

    Kujsuures neil on nii palju kaameraid seal, mingi 45 tükki umbes... Praegu just üks jorss helistas, oli peale Notti veel kiirelt kasinnist läbi põikand. 2 tundi peale seda kui ma olin kõik chipid laiali loopind, polnud seisu tuvastatud... :D:D:D: Ja 6 inimese vahel jagti pott ära, kõik said 170€. Kaks lambi short stacki said teenimatult rahadesse. Suht ebaõiglne big stacki suhtes, aga ikkagi. Tõsiselt, neil on seal ropult kaameraid, ROPULT. Ja nad ei suutnud seisu taastada... Järeldus: enamik kaameraid on niisama tühja pandud jooksma, hirmutamiseks. Huvitav kui sama asi oleks toimund kasiino vastu mängus...

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #17
      Re: le Oktoobri offtopic

      Lifetime banni ei saanudki selle triki eest?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #18
        Re: le Oktoobri offtopic

        Kõveras olin suht, gj chipsmashi kohta:D

        Siiski imo JJ-ga mitte calli tahta on veeeits tarded short stackiga isegi mitte bubbleis.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #19
          Re: le Oktoobri offtopic

          valus speechiga nitrolli tehti ka veel

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: le Oktoobri offtopic

            laas kuidas lätis kulgeb ?

            Comment

            • Platinum
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 248

              #21
              Re: le Oktoobri offtopic

              ostsin lotot. täna võiks olla minu one time baby. 10M, pliiis

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #22
                Re: le Oktoobri offtopic

                Osakuid müüd?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #23
                  Re: le Oktoobri offtopic

                  e36 ei taha keegi osta ? :D
                  http://www.auto24.ee/used/630565

                  hahaha. sick tuuning.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #24
                    Re: le Oktoobri offtopic

                    päris soodukas. ma jumala huupi pakun küll, aga ma arvan, et see tehnika seal sees maksab rohkem...ehk siis kes ära ostab ja juppideks müüb, siis saab kindlasti parema raha

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: le Oktoobri offtopic

                      lolz

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #26
                        Re: le Oktoobri offtopic

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        laas kuidas lätis kulgeb ?
                        chasing losses.

                        Comment

                        • wanapagan
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 310

                          #27
                          Re: le Oktoobri offtopic

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          e36 ei taha keegi osta ? :D
                          http://www.auto24.ee/used/630565

                          hahaha. sick tuuning.
                          Tõsiselt koledaks on auto tehtud imo.

                          Comment

                          • SR1337
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 348

                            #28
                            Re: le Oktoobri offtopic

                            Vaevalt, vb kui paigaldusega müüks neid jubinaid seal siis veel.

                            Räme lätituuning näib välja küll, esi ja taga bamper väga jubedad :S

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #29
                              Re: le Oktoobri offtopic

                              Kui auto ikka nii koledaks on tehtus, siis ei tohiks see tehnika küll hinda tästa, vaid balansseerida rohkem. 2000 euri 92 aasta E36 eest ikka natuke naljakas.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #30
                                Re: le Oktoobri offtopic

                                2000€ 92 E36 eest on palju aga kas 6500€ 86a. 535´e eest on ka palju ? :

                                http://www.auto24.ee/used/797050

                                Rekordhind 29 900€ 69a. masina eest:

                                http://www.auto24.ee/used/696203

                                Muidu Chevrlolet´e päris mitu aastaarvu kohta päris suure hinnaga aga enamjaolt on nad imo seda ka väärt.

                                http://www.auto24.ee/used/152660
                                http://www.auto24.ee/used/294199

                                Comment

                                Working...