le Oktoobri offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: le Oktoobri offtopic

    86a maisn on alpina ka ju .. seda ei saagi tavalise bmw'ga võrrelda ..

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #32
      Re: le Oktoobri offtopic

      Need vanad haininaga viiesed on jube lahedad. Mingi 10 aasta pärast oleks päris badass sellisega sõita.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #33
        Re: le Oktoobri offtopic

        vana kuuene ftw

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #34
          Re: le Oktoobri offtopic

          keegi Fouxi telefoni numbrit, emaili vms teab? oleks vaja täna veel kätte saada

          PM

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #35
            Re: le Oktoobri offtopic

            Ulme tüüp ikka :D
            BeardyMan Montreal Comedy Festival 2011 (HD)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #36
              Re: le Oktoobri offtopic

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              keegi Fouxi telefoni numbrit, emaili vms teab? oleks vaja täna veel kätte saada

              PM
              Mine küsi #xservu IRC-st :P

              Comment

              • wanapagan
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 310

                #37
                Re: le Oktoobri offtopic

                mul on starsis ept step D€82 pilet. Kas on midagi mõistliku sellega peale hakata ?

                E: hea meelega kui võimalus avaneks topiks selle pileti oma käega kuni küünarnukini starsile istumisse
                Last edited by wanapagan; 02.10.11, 17:55.

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #38
                  Re: le Oktoobri offtopic

                  kas keegi saaks vaadata kas weaktight.com on võimalik kasutada ?
                  endal ei tööta

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #39
                    Re: le Oktoobri offtopic

                    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                    kas keegi saaks vaadata kas weaktight.com on võimalik kasutada ?
                    endal ei tööta
                    Töötab.

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #40
                      Re: le Oktoobri offtopic

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Töötab.
                      ty
                      sellesmõttes ,et said sisse logida jne?

                      wtf tundub et mu kasutaja sealt lihtsalt kadunud ,supportist ka keegi ei vasta.
                      välismaal vist kah nädalavahetus

                      Comment

                      • vass
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 181

                        #41
                        Re: le Oktoobri offtopic

                        sama mure endal ka :(

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #42
                          Re: le Oktoobri offtopic

                          bemmid ongi ju nii nii koledad. :(

                          raske ükskõik mis tuuninguga neid ilusamaks teha. hopeless.

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #43
                            Re: le Oktoobri offtopic

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Booyaka
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 249

                              #44
                              Re: le Oktoobri offtopic

                              Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                              ty
                              sellesmõttes ,et said sisse logida jne?

                              wtf tundub et mu kasutaja sealt lihtsalt kadunud ,supportist ka keegi ei vasta.
                              välismaal vist kah nädalavahetus
                              User database has been restored. Server Currently Under Maintenance, data may be temporary.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #45
                                Re: le Oktoobri offtopic

                                van gogh jäi ka oma elu ajal tähelepanust puutumata :D tuleviku tähed http://www.youtube.com/watch?v=wVKyecWJASk

                                Comment

                                Working...