Re: le Oktoobri offtopic
Kujsuures neil on nii palju kaameraid seal, mingi 45 tükki umbes... Praegu just üks jorss helistas, oli peale Notti veel kiirelt kasinnist läbi põikand. 2 tundi peale seda kui ma olin kõik chipid laiali loopind, polnud seisu tuvastatud... :D:D:D: Ja 6 inimese vahel jagti pott ära, kõik said 170€. Kaks lambi short stacki said teenimatult rahadesse. Suht ebaõiglne big stacki suhtes, aga ikkagi. Tõsiselt, neil on seal ropult kaameraid, ROPULT. Ja nad ei suutnud seisu taastada... Järeldus: enamik kaameraid on niisama tühja pandud jooksma, hirmutamiseks. Huvitav kui sama asi oleks toimund kasiino vastu mängus...
Kujsuures neil on nii palju kaameraid seal, mingi 45 tükki umbes... Praegu just üks jorss helistas, oli peale Notti veel kiirelt kasinnist läbi põikand. 2 tundi peale seda kui ma olin kõik chipid laiali loopind, polnud seisu tuvastatud... :D:D:D: Ja 6 inimese vahel jagti pott ära, kõik said 170€. Kaks lambi short stacki said teenimatult rahadesse. Suht ebaõiglne big stacki suhtes, aga ikkagi. Tõsiselt, neil on seal ropult kaameraid, ROPULT. Ja nad ei suutnud seisu taastada... Järeldus: enamik kaameraid on niisama tühja pandud jooksma, hirmutamiseks. Huvitav kui sama asi oleks toimund kasiino vastu mängus...
Comment