Re: Lennukid
Ainuke juhus kui ma istmest kinni haarasin oli Stockholm - Tallinn lennul maandudes. Istusin akna ääres ja kõik oli norm nagu alati, just siis kui rattad maad pidid puudutama (minu arvates) keeras lennuk külje ette, nii, et ma vaatasin aknast maandumisrada. Sel hetkel oli küll tunne, et wtf mis nüüd saab!? Järgmine hetk olid rattad maas ja lennuk otse. Kogu see intsident kestis kokku mingi paar sekundit ma arvan ning enamus reisijatest ei saanud vist midagi aru.
Korra olen veel ca 2h "tiirelnud" udu tõttu, lennuk tuli maha ales 6ndal katsel. Tuleb tunnistada, et udu oli vägagi tihe - nähtavus oli 0. Ebameeldivaks tegi selle asjaolu, et hull kusehäda oli kuid kuna koguaeg nö tõusti ja maanduti siis ei lastud ka WCsse sest kohe pidime ju maha tulema. Igastahes, nii kui rattad maad puudutasin panin jookusga WCsse, kuigi stjuuardessid tegid kõva häält.
Lendamine ei häiri üldse, ei ole ka tavaliselt mingeid kõrvad lukus probleeme (nohuga on ainlt rõve). Ainult magada ei oska ma lennukis. Isegi 12h lennul saan healjuhul tunniks paariks silma kinni, lihtsalt und ei ole ega tule... Lennanud 100+ korda.
Ainuke juhus kui ma istmest kinni haarasin oli Stockholm - Tallinn lennul maandudes. Istusin akna ääres ja kõik oli norm nagu alati, just siis kui rattad maad pidid puudutama (minu arvates) keeras lennuk külje ette, nii, et ma vaatasin aknast maandumisrada. Sel hetkel oli küll tunne, et wtf mis nüüd saab!? Järgmine hetk olid rattad maas ja lennuk otse. Kogu see intsident kestis kokku mingi paar sekundit ma arvan ning enamus reisijatest ei saanud vist midagi aru.
Korra olen veel ca 2h "tiirelnud" udu tõttu, lennuk tuli maha ales 6ndal katsel. Tuleb tunnistada, et udu oli vägagi tihe - nähtavus oli 0. Ebameeldivaks tegi selle asjaolu, et hull kusehäda oli kuid kuna koguaeg nö tõusti ja maanduti siis ei lastud ka WCsse sest kohe pidime ju maha tulema. Igastahes, nii kui rattad maad puudutasin panin jookusga WCsse, kuigi stjuuardessid tegid kõva häält.
Lendamine ei häiri üldse, ei ole ka tavaliselt mingeid kõrvad lukus probleeme (nohuga on ainlt rõve). Ainult magada ei oska ma lennukis. Isegi 12h lennul saan healjuhul tunniks paariks silma kinni, lihtsalt und ei ole ega tule... Lennanud 100+ korda.
Comment