Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?
Mina olen sellinne avatud maailmavaatega mees, et mul on savi kas lipsud ees või lipsud maas. Olen nõus viina jooma ja säästuka salatit aga mulle pole vastu ka Veini trimpamine ja valgehallitusjuust. Ma igal juhul käpp - nii tulemises kui ka kokkusaamises annaks käppa ja ütleks näost näkku foorumikaaslasele tere.
Mina olen sellinne avatud maailmavaatega mees, et mul on savi kas lipsud ees või lipsud maas. Olen nõus viina jooma ja säästuka salatit aga mulle pole vastu ka Veini trimpamine ja valgehallitusjuust. Ma igal juhul käpp - nii tulemises kui ka kokkusaamises annaks käppa ja ütleks näost näkku foorumikaaslasele tere.
Comment