KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Algselt postitas TIGRANO
    Ming pe*e klubi või?
    obv

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #47
      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

      pole küll suurem angli fänn kuid teinekord peaks paremate meestuttavatega selle ringi siiski ette võtma, sest näha on vaja seda ilmatsirkust igast kandist

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #48
        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

        Algselt postitas ranka
        obv
        Täiesti sickkk

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

          Algselt postitas TIGRANO
          Täiesti sickkk
          ütleks et lihtsalt standard

          PS, milal ma 3. tärni saan juurde, palju pean veel spämmima?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #50
            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

            Algselt postitas ESTPatrick
            ütleks et lihtsalt standard
            Hahahha jubedus

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

              Algselt postitas ESTPatrick
              pole küll suurem angli fänn kuid teinekord peaks paremate meestuttavatega selle ringi siiski ette võtma, sest näha on vaja seda ilmatsirkust igast kandist
              Seal on tsikke ka muideks, kui just valel õhtul sisse ei satu, kui peod ainult poistele :)

              Comment

              • peokuningas
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 444

                #52
                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                Algselt postitas ranka
                Seal on tsikke ka muideks, kui just valel õhtul sisse ei satu, kui peod ainult poistele :)

                Just nimelt. Selle pärast ongi hea koht, et naised tulevad sinna tantsima ja lõbusalt aega viitma ja teavad, et homomeestega saab tantsida-suhelda ilma, et peaks ennast kui lihaletis tundma.
                Ja siis saadki seal neid (naisi) sebida suht edukalt. Ütled näiteks et sul poiss-sõber kodus ja et tahad sõbrakalli-musi teha ja siis kogemata "satud" suudlema ja ütled, et see suudlus vist muutis su orientatsiooni ära

                Üks sõber, kes esimest (ja vist ka viimast) korda Angelisse sattus oli jube ehmunud ja uuris kohe, et kas ta peab ka meestega tantsima ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                  Põhimõtte pärast ma kuskile Angelisssse ei roniks, isegi kui seal mingeid tibisi oleks.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #54
                    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                    kui teha siis peaks kindlasti just valli baari ja levika poole sihtima

                    valli baarist võib keskerakonna parmudega pärast karja keldrisse lõõtsamees petsi ka kuulama minna

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                      Ja igasugused key ja pede jutud täis, kaine, kivis jne peaga on ikka fucking nõmedad, öak

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #56
                        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                        mis valli baari krt see mingi urgas ju, lähme parem kuhugi normaalsesse lounge, stereo vms? Või kui lounged ei sobi siis kuhugi normaalsesse baari/viisakasse, vallikas on mingi 50a meeste nostalgitsemiseks

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                          Algselt postitas marguzz22
                          mis valli baari krt see mingi urgas ju, lähme parem kuhugi normaalsesse lounge, stereo vms? Või kui lounged ei sobi siis kuhugi normaalsesse baari/viisakasse, vallikas on mingi 50a meeste nostalgitsemiseks
                          Valik on tõeliselt nigel aga bravo lounge on minujaoks stiilsem, bumerang, alexander, siis seal riia mnt on maxima vastas mingi koht, mis on päris normaalne. Ülejäänud on UKU juku tasemel ;D

                          Comment

                          • leits

                            #58
                            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                            suure-jaani ... baar Arturi Juures

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #59
                              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                              jeps , ma arvan,et valime 1 korraks ikka mingi normaalse koha, mehed kellele meeldib mööda pimedamaid kohti käia, võivad sinna ju siis pärast minna( uku kohvikud ja muud urkad), nii,et kesklinnast võiks valik teha mõne normaalse koha jaoks. stereo, bravo, vanasti oli sohva baar ma ei tea mis sinna nüüd tehti väga mõnus koht, 24(radissoni 24 korrus, seal veic kallid joogid aint 120eek on mojito - mitte midagi tapvat) 1buyin nl10:D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                                Ma läheks tallinna avenüüüüüüüüüüüüüüüüüüü baari veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel, hahhahah

                                Comment

                                Working...