KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #91
    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Riia või Tallinna olümps

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #92
      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

      ma olen 20 ja ei saa sissse :(

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #93
        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

        Algselt postitas ESTPatrick
        Riia või Tallinna olümps
        Kusjuures ma enne ei uskunud, et kasiinodes võib lõbusaid pidusid olla. Ranka kogu aeg rääkis, et jube äge kasinnis pidu panema. Ma mõtlesin, et ta natuke imelik on.

        Aga need korrad kui ise turnal sumistanud või siis teisi oodanud on olymps päris heaks peo alguse kohaks kujunenud :)

        Aga siin jah see jama, et alla 21 ei saa sisse. A lätis vist vanusepiir 18? :)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #94
          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

          Algselt postitas marguzz22
          ma olen 20 ja ei saa sissse :(
          riiga saad, 18 jah

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #95
            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

            Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #96
              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

              mul tallinnas nii,et juba 60eek saab kesklinnas.mustakale koju jube odavaks on taksod läinud, eile oli häbi taksistile linnast mustakale tipi juurde sõites 45 eek anda ja viskasin 70 eek lihtsalt kahju vaadata

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                Algselt postitas antnx
                Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.
                lol@cash ja prast. No way, purjus peaga ikka rull ja oasis ning siis edasi linnapeale kraave kaevama.

                Comment

                • Tarmo
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 316

                  #98
                  Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                  Algselt postitas antnx
                  Sel juhul pakun ma välja, et tulge tartu. Saame teha siin Olympsis väikse cashilaua pärast linnapeale jooma ja tudengineidusid sebima(Y). Kõik hea käe ja jala juures ning ei pea meeletuid vahemaid taksoga sõitma, et kuskile jõuda. 100 kr saab ükskõik kuhu terve linna piires.
                  +1

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #99
                    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                    +2

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #100
                      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                      Algselt postitas peokuningas
                      Nojah, eks siin ole mõttemaailma ja harjumuste asi. Samuti on "odavus" ja "mittekvaliteetne läbu" väga suhtelised mõisted.
                      Mul küll ei ole ühelgi peoõhtul üle 2K kroone kulunud (vist), mis minu jaoks ei ole väga odav pidu, kuid samas olen ka pidu pannud sisuliselt 0 krooniga. Ja ma ei saaks öelda, et üks pidu oleks teisest parem olnud. Ja tegelikult ei tee peost head pidu mitte papp mis sul taskus on vaid seltskond, muusika, amtosfäär jms.

                      Ja ma usun, et neid sisutühje inimesi oma kuldsete (või üle kullatud) kettide ja bling-bling vidinatega, kellel silmis täiesti tühi pilk, millest kuvab nende suur "intelligentsus" ja kes oskavad rääkida sulle võibolla ainult sellest kui kõvad mehed nad on, kui palju neil pappi on ja kui kõva autoga nad ringi sõidavad , võid sa kuskil fancydes kohtades kordades rohkem kohata kui urkabaarides. (Võimalik et ma olen liiga stereotüüpides kinni).

                      Ja huvi pärast küsiks kui vana Sa oled :)
                      QFT, mu parimad peod on olnud ka ~ 50-kroonised :)

                      Aga lounge mõte ja Riia tunduvad kõige paremad, kuskil Veenus klubis ruumi rentimine tundub suht orb... Sellised etteplaneeritud asjad, et "rendime ruumi ja istume õhtu otsa seal" peod on tavaliselt kõige sitemad, kuskile lounge maha, mõned õlled-kokteilid ja vaatab mis edasi tuleb on tavaliselt win :)
                      Või siis Riiga, võõras linnas on tavaliselt kõva möllu panna ja kasinnis ka omamoodi mõnus bustoks minna :P

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #101
                        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                        riia obv parim, kasinnis tasuta alks, mingi turna donkament ja kaasaelamised on ilmselgelt nuts, mina teen mõne 5 high bluffi ka alati kaasaelajatele , seda luban.

                        täispeaga donkamendid on kõige parem õhtu algus. proovitud korduvalt.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #102
                          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                          +1

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #103
                            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                            Kui Riia oleks teemaks, siis ise saaksin sellele mõelda vast ehk järgmises kuus, sest see enam eriti odav lõbu ei tuleks. Samas loomulikult võib alati 5 korda järjest punane tulla või number 7 tulla, kui tunne on ja raha ongi tasutud, kuid hetkel ma suht vaene üliõpilane :D.

                            Comment

                            • paradigmlost
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 421

                              #104
                              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                              Riia tripi v6iks uuesti korraldada keegi jah:D.. seekord oleks k2pp

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #105
                                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                                Tegelt ma arvan, et me jäämegi siia jutustama ja ilastama aga kokku ei saagi.

                                Comment

                                Working...