Pole plaanis kunagi tulevikus mingit koosistumist teha?Napsu võtta?tallinn võiks see koht olla, sest ranka ja estpatrick hüppavad nagunii oopelisse, oopel sellise sõiduga peaks hakkama saama ju :D
KAS me kunagi napsu ka koos võtame?
Collapse
X
TC
Comment