KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Pole plaanis kunagi tulevikus mingit koosistumist teha?Napsu võtta?tallinn võiks see koht olla, sest ranka ja estpatrick hüppavad nagunii oopelisse, oopel sellise sõiduga peaks hakkama saama ju :D
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    tahaks näha kuhu see loomaaed(head mõttes) ära mahub, talvel.
    kindlasti ranka, tigrano mõelnud. aga kahtlen et see lähiajal juhtub, aga mine sa tea :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

      Minu obljää ajad on läbi :D

      Comment

      • leits

        #4
        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

        obv kui me tuleme siis bemm j22b tartu. aga äkki otepää kanti, siin talve poole kena :)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

          Algselt postitas ranka
          Minu obljää ajad on läbi :D
          tulevad uued paremad

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #6
            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

            need krdi talvemajakesed kuhu mahub 20+ inimest maksab 1500 eek vist ongi variant kuhugi kaugele minna või kuhugi pealinna lihtsalt pubisse jooma ja niisama juttu rääkida/näod selgeks saada

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

              Estpatrick pole pärnust.

              Ja kui ta läheb siis ma ka temaga

              Me ühekandi mehed ikka

              Ja võiks teha kuskil kesk-eestis siis kõigil ühepalju maad tulla

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #8
                Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                lol :D kesk eestis pekstakse meid kohalikus pubis surnuks:D

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                  Kuskil Tallinnas võiks Pubis vms esimese värgi ikka ära teha. Siis juba saab mingit korralikkumat varianti läbi arutada. Ma arvan niimoodi.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #10
                    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                    jep lihtsalt pubis istumine joomine , pärast kes viitsivad kluppi?või mis ta arvate, ranka nagu ma arusain ei ole sellest vaimustunud ja kavatseb end vajrata?

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                      Oleks isegi tartu poolt tulemas. :D
                      Seega, tahaks ka opljää ära näha. :D :D

                      Comment

                      • leits

                        #12
                        Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                        mis pubi opbv kehakultuuriosakonda.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #13
                          Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                          tartu maantee äärne kose baariputka

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                            ma tahaks ka neid fishe näha :D

                            Comment

                            • TaaviK
                              FPP Pro
                              • Nov 2008
                              • 248

                              #15
                              Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

                              Peab selle ideepeale täitsa mõtlema. Ise olen vaheldumisi Tartus ja Tallinnas. Soovitan teil ikkagi esialgu piirduda Eesti suurlinnaga. Mõnes pubis paar lauda kinni panna pole üldse halb mõte.

                              Comment

                              Working...