SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1006
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mulle öeldi konkreetselt, et miinimum on 180eek aga alla 6k me enam ei tee(mitte kellelegi) ja irvitas ainult. Pärast saadeti otsus ja oli 9k, muidugi see ment oli ka üks haigemaid piidreid, keda näinud olen..
    Aga noh aasta oli 2007, eks trahvid tõusevad veelgi :)
    1. avalikus kohas suitsetamisega vahele jäämiseks peab veitsa saamatu olema. 2. suitsetamisega vahele jäämise eest üle 2k eegi trahvi saamiseks peab veel saamatum olema(kui taskus liiga palju kaasas ei ole või see ei toimunud kuskil laste ja noorte tantsupeol). 3. 9k otsus ja ei vaidlustanud? jesus wat. 4. usu mind, tavapärased trahvid ei ole 150ü pealt 200ü peale tõusnud.

    Sa tõid 9k näite, ma tõin 0 näite. Mõlemad on äärmused, mis juhtuvad üliharva.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1007
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      lol vahet pole, kus eestis suitsetada seda, see on kõikjal keelatud. Ja obv otseselt vahele ei jäänud, viidi teiste asjade pärast ekspertiisi..
      Aga trahvid makstud ja suht unustatud lugu.
      Last edited by emmimees; 21.09.11, 11:58.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #1008
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Oskab keegi lihtsate sõnadega kirja panna, mis on relatiivsusteooria, nii et iga loll sellest aru saaks ?
        Last edited by virukunn; 21.09.11, 16:34.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1009
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Oskab keegi lihtsate sõnadega kirja panna, mis on realtiivsusteooria, nii et iga loll sellest aru saaks ?
          aga palun- http://et.wikipedia.org/wiki/Relatii...teooria_sisust

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1010
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI


            See oli esimene koht kuhu läksin. Kahjuks on seal liiga pikk ja nö segane tekst kus on toodud palju näiteid jne, aga selget pilti ikka ette ei too, mis see on. Oleks vaja nö paari lausega asi ära defineerida, kui see võimalik on.



            E: Üritan ise ka midagi:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by virukunn; 21.09.11, 16:40.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1011
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Ise kardan seda, et kui juba Wikipedias on lühikokkuvõte niivõrd pikk, siis võib lihtsalt midagi nagu kaduma minna asja pointist kui sa tahad seda paari lausega edasi anda.
              random video
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Vandalar; 21.09.11, 16:55.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #1012
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Ise kardan seda, et kui juba Wikipedias on lühikokkuvõte niivõrd pikk, siis võib lihtsalt midagi nagu kaduma minna asja pointist kui sa tahad seda paari lausega edasi anda.
                random video
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Vaadatud. See on ülilühidalt seletatud näidetega, mis sobivad umbes mu 9 aastasele vennale.
                Video definitsioon relatiivusteooriast: Relatiivsusteooria on kokkulepe, mille järgi 2 objekti üksteist vaatlevad, juhul kui üks neist liigub. Minu 200+ IQ-ga füsa õps ei vaevu mulle kahte ka kirjutama selle eest.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1013
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Vaadatud. See on ülilühidalt seletatud näidetega, mis sobivad umbes mu 9 aastasele vennale.
                  Video definitsioon relatiivusteooriast: Relatiivsusteooria on kokkulepe, mille järgi 2 objekti üksteist vaatlevad, juhul kui üks neist liigub. Minu 200+ IQ-ga füsa õps ei vaevu mulle kahte ka kirjutama selle eest.
                  Õpid Lõuna-Koreas?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1014
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Minu 200+ IQ-ga füsa õps ei vaevu mulle kahte ka kirjutama selle eest.
                    Ooh. Sa õpid Einsteini enda käe all?
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1015
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Ooh. Sa õpid Einsteini enda käe all?
                      Einsteini IQ oli 170 imo.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1016
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Einsteini IQ oli 170 imo.
                        Siis sul ju veel kõrgema IQga õpetaja. Tal on kindlasti põnev ennast koolis realiseerida.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • wanapagan
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2010
                          • 310

                          #1017
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1018
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Tal on kindlasti põnev ennast koolis realiseerida.
                            Standard arvamus jah, ei viitsi vaidlusse laskuda, pole minu asi.

                            What about the theory of relativity ?
                            Last edited by virukunn; 21.09.11, 17:44.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1019
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Siis sul ju veel kõrgema IQga õpetaja. Tal on kindlasti põnev ennast koolis realiseerida.
                              Kõige targem inimene keda mina tean realiseerib ennast aiasaaduste kasvatamise ja müügiga. Elu lihtsalt on selline ja inimeste prioriteedid on vägagi erinevad.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #1020
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                gaash...Pealtnägijas. Öelge, et see ponivend laseb peent levelit!

                                Comment

                                Working...