SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #256
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    Kui juba väärt videodele läks.
    Käisin ise see suvi 1. korda sukeldumas, mingi 4-5m ja oli juba karm. Pea lõhkus päev otsa pärast, kuigi suht tihti equalizesin.
    See vana kuidagi eirab neid reegleid:S


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Ise pole sügavamal kui 26,6 käinud, aga imo kuni 10m-ni ongi kõige sitem. Endal enmasti kuni 10m peale nussivad nii kõrvad, kui ka parema silma siinus, aga allpool läheb järjest paremaks.

    Juulis käisime kivimiproove toomas Neugrundi kraatris. Seal olid ka väga ilusad püstloodis paeseinad ja trepid. Nagu suur tantsulava või amfiteater meres.

    Ja see freeclimber on eriti haige vend.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #257
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      teh strateeg :D
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #258
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Küsimus neile mängijatele, kes multitablevad ja teevad seda kahe monitoriga.
        Hetkel kasutan ise ainult 24 LCD monitori, aga tekkis korra idee, et lisaks teise kõrvale. Kuid kas sel on mõtet? Lasen ca 10-14 turkat korraga, lauad jaotatud suvaliselt, 24 pole piisavalt suur, et laudu ilusti teineteise kõrvale ära paigutada. Teine monitor mis võtta oleks on üldse 21. Kui mõlemasse turnad ära jaotada, nii et ühes kuus ja teises kuus näiteks, sellest vist ei oleks ju mingit kasu?
        Väga vigaselt sai seletatud vist, aga poindile saab pihta ikka, kas sellel ideel oleks mõtet?

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #259
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
          teh strateeg :D
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          hahahahhahahaha

          Comment

          • wanapagan
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 310

            #260
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Kas keegi 45,90,180man sng mängija lähiajal oma mängu lubaks jälgida ?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #261
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
              Küsimus neile mängijatele, kes multitablevad ja teevad seda kahe monitoriga.
              Hetkel kasutan ise ainult 24 LCD monitori, aga tekkis korra idee, et lisaks teise kõrvale. Kuid kas sel on mõtet? Lasen ca 10-14 turkat korraga, lauad jaotatud suvaliselt, 24 pole piisavalt suur, et laudu ilusti teineteise kõrvale ära paigutada. Teine monitor mis võtta oleks on üldse 21. Kui mõlemasse turnad ära jaotada, nii et ühes kuus ja teises kuus näiteks, sellest vist ei oleks ju mingit kasu?
              Väga vigaselt sai seletatud vist, aga poindile saab pihta ikka, kas sellel ideel oleks mõtet?
              Mõte on suur ja 2 jääks isegi väheks kui aus olla, ühest rääkimata kui sul just 30 tollised pole. Esialgu pane kaks 24 tollist hea resoga aga tegelikult oleks vaja kolme, et saaks segamatult tiles mängida (kahel lauad ja ühel lobby, ptr jne)

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #262
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #263
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #264
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    on kellelgi äkki mõnda husng ST 15/30$ videot pakkuda ?

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #265
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      So do drugs, lol hahaha
                      nice1 Rage again

                      Comment

                      • nummar
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 322

                        #266
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        kust ma saaks teiselpool maakera tänast eesti mängu naha?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #267
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Comment

                          • suitsutihane
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 286

                            #268
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            video
                            kõne ja väljanägeminegi veidi meenutab andyt weedsist, äkki ta jew bro :D hahahahahahaha :D fox owned :D

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #269
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                              So do drugs, lol hahaha
                              nice1 Rage again
                              jep oli ka minu lemmik osa:D

                              Comment

                              • Ballahollic
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 388

                                #270
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                ** Dealing cards to k2hu: 3s, 3d
                                0o0pokerhc folded
                                Wierdraw raised to €0.07
                                ciongas123 folded
                                zox folded
                                k2hu raised to €0.22
                                brit2010 called - €0.22
                                Wierdraw folded

                                ** Dealing the flop: 5d, Kh, 3c
                                k2hu checked
                                brit2010 bet - €0.10
                                k2hu called - €0.10

                                ** Dealing the turn: 9c
                                k2hu bet - €0.10
                                brit2010 raised to €0.20
                                k2hu raised to €0.30
                                brit2010 raised to €0.40
                                k2hu raised to €0.50
                                brit2010 raised to €0.60
                                k2hu raised to €0.70
                                brit2010 folded
                                k2hu mucks:
                                k2hu wins €1.91 from the main pot

                                Rake: €0.10

                                Kutil jäi 0.02 senti alles :)

                                Comment

                                Working...