Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Ise pole sügavamal kui 26,6 käinud, aga imo kuni 10m-ni ongi kõige sitem. Endal enmasti kuni 10m peale nussivad nii kõrvad, kui ka parema silma siinus, aga allpool läheb järjest paremaks.
Juulis käisime kivimiproove toomas Neugrundi kraatris. Seal olid ka väga ilusad püstloodis paeseinad ja trepid. Nagu suur tantsulava või amfiteater meres.
Ja see freeclimber on eriti haige vend.
Algselt postitas Platinum
Vaata postitust
Juulis käisime kivimiproove toomas Neugrundi kraatris. Seal olid ka väga ilusad püstloodis paeseinad ja trepid. Nagu suur tantsulava või amfiteater meres.
Ja see freeclimber on eriti haige vend.



Comment